logo reality.sme.sk

Kancelárie, Skalica, 36 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 1745022

Lokalita: Skalica
Ulica: Hurbanova
Úžitková plocha: 36 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 16.11.2021
36 m2
32 490 €

Na predaj nový podnikateľský priestor v blízkosti centra mesta Skalica

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

GRAND-REALITY • EXKLUZÍVNE LEN U NÁS • Uvažujete nad podnikaním a nechce sa vám platiť prenájom? Podnikajte vo svojich vlastných priestoroch! Ponúkame na PREDAJ exkluzívny priestor vhodný na podnikanie, nachádzajúci sa v objekte blízko centra, na ulici Hurbanova v meste Skalica. Stavba je rozdelená v hornej časti na bývanie a v dolnej časti na podnikanie. Parkovanie je dostupné pri budove.

V ponuke je podnikateľský priestor vhodný pre kozmetiku, kaderníctvo, ateliér, ordináciu, účtovnú firmu, stavebnú firmu a podobné služby. Je umiestnený v podzemnom podlaží novozrekonštruovaného bytového domu. Disponuje plastovými oknami, kútom pre kuchynskú linku, WC.

Priestor o veľkosti 36 m2 (rozmer cca 4,2 x 8,8 m) je s oknami, kompletne novozrekonštruovaný, nové dlažby, dvere, okná, radiátory, rozvody vody a elektriny. Kúrenie je zabezpečené centrálne z kotolne. V priestore je príprava rozvodov aj na kuchynskú linku a umývadlo. Samostatné WC.

Cena (vrátane DPH) je 32.490 €

Výhodou nehnuteľnosti je výborná poloha, novozrekonštruovaný a vkusný priestor, jedinečná príležitosť vlastniť objekt na podnikanie.

Vyhotovený je certifikát energetickej hospodárnosti budovy - energetická trieda „B“ (energetický štítok a podrobné informácie nájdete vo fotogalérii).

V cene je zahrnutý kompletný profesionálny realitný servis, a to kúpna zmluva, kolok, návrh na vklad vlastníckeho práva do príslušného katastra nehnuteľností, prepis energií, odovzdanie nehnuteľnosti, ako aj odborné realitné a finančné poradenstvo.

Financovanie Vám bezplatne zabezpečíme podľa aktuálnych ponúk všetkých slovenských bánk, prostredníctvom našich certifikovaných finančných konzultantov. V prípade záujmu sprostredkujeme aj najvýhodnejšie poistenie nehnuteľnosti.

Využite služby spoľahlivej a overenej realitnej agentúry, ktorá je na trhu už viac ako 11 rokov. Sprostredkúvame aj ďalšie služby súvisiace s nehnuteľnosťami. Zabezpečíme stavebnú činnosť, záhradnícke práce a poradenstvo, interiérové poradenstvo, služby architekta, znalca (odhad hodnoty nehnuteľností), či hypotekárneho poradcu a právnika. Zmeníme aj Vaše sny na skutočnosť.

Ak Vás ponuka zaujala kontaktujte nás a dohodnite si obhliadku nehnuteľnosti s konzultáciou.

Kontakt: Bc. Dáša Vlková, RSc. - 0903 473 262 - grandreality@centrum.sk

Realitná agentúra GRAND-REALITY Skalica • ČLEN REALITNEJ ÚNIE SR

grand-reality.sk

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 36 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

GRAND-REALITY Skalica

Bc. Dáša Vlková, RSc.

zobraziť telefón