logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Veľká Paka, 72.70 m², Novostavba ID: 1743659

Lokalita: Veľká Paka
Výmera pozemku: 190 m2
Úžitková plocha: 72.70 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 16.07.2020
72,7 m2
88 600 €

PROJEKT WHITE PARK ČUKÁRSKA PAKA!! Novostavba 2 - izbových domov, pozemok, terasa, parkovacie státie 2x, tichá lokalita

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

!! KUPUJETE PRIAMO OD DEVELOPERA !!


Začíname s výstavbou veľkého projektu WHITE PARK Čukárska Paka, radovej výstavby 35 domov iba pár kilometrov od mesta Šamorín, v obci Čukárska Paka, ktorá je súčasťou Veľkej Paky. Tento projekt ponúka 2, 3, 4, 5 – izbové domy a je rozdelený do 7 blokov. V ponuke nájdete aj dvojpodlažné domy, ktorých podlahová plocha sa pohybuje až od 100 m2. Najväčšie zastúpenie majú 3 izbové domy v počte 19ks. Ku každému domu prislúcha vlastná záhrada s terasou a dve parkovacie státia. Celý projekt poskytuje vybudovanie sietí, prístupovej cesty a teda úplne uzatvorenie celej novovybudovanej štvrte s maximálnym súkromím. Začiatok výstavby plánujeme v 1Q/2021.


POPIS DOM:


Ponúkame Vám na predaj novostavbu 2 – izbových domov v obci Veľká Paka, v časti Čukárska Paka. Dom disponuje vlastnou záhradou a 2x parkovacím státim. V ponuke máme 4ks dvojizbových domov s priestrannými pozemkami a prislúchajúcou terasou.


2 – izbový


podlahová plocha 59,47 m2


terasa: 13,23 m2


Celková plocha: 72,70 m2


Pozemok: 190 m2


Základy dvihnuté nad terén, hydroizolácia základovej dosky, murivo hr. 25cm, vence, väzníkový krov, škridla. Strop je zateplený hr. 40 cm z Minerálnej vlny a zatvorený sadrokartonom. Okná ALUPLAST IDEAL 5000, 5-komorové, trojsklo, zvonku vo farbe. Vonkajšie zateplenie polystyrénom hr. 20 cm, silikónová omietka


DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:


zádverie


predsieň


samostatné WC


kúpeľňa


obývacia izba s kuchyňou


spáľňa


terasa


LOKALITA:


Nehnuteľnosť je vzdialená od Bratislavy len 25 km a navyše dostupnosť do hlavného mesta je mimo dopravnej špičky cca 30 min. Cez frekventované hodiny treba počítať s dlhším časovým obmedzením, avšak už je vo výstavbe obchvat, ktorý dopravnú situáciu výrazne zlepší. Okolie ponúka množstvo možností na aktívny pobyt v prírode ako napríklad turistika, cykloturistika, športoviská a hlavne kludné a pokojné bývanie mimo dopravného hluku. V rámci kompletnej občianskej vybavenosti, všetko potrebné nájdete v meste Šamorín len 5 minút cesty autom.


Nehnuteľnosť sa predáva v stave HOLODOM (zhotovenie fasádnej omietky s prípravou na vonkajšie elektrické žalúzie, krbový komín, rozvodmi pre TV a internet v každej izbe vrátane spevnených plôch pre terasu, chodníky, parkovacie státie pre 2 autá, oplotenie pozemku okrem prednej strany). Vykurovanie domu bude zabezpečené tepelnými čerpadlami zn. LORIA, ktoré fungujú na princípe vzduch - voda a výrazne šetria náklady na vykurovanie objektu a ohrev teplej vody.


CENA:


Cena bytu v prevedení HOLODOM: 88.600 € 


V cene je zahrnutý kompletný právny servis (RZ, ZoBKZ, KZ) pri predaji nehnuteľnosti až po podania návrhu na vklad na katastri a odovzdania domu.


Sme tu pre Vás a s Vami až po odovzdanie domu.


Možnosť dokončenia bytu v prevedení ŠTANDARD, čo zahŕňa obklady, dlažby, sanita, interiérové dvere a zárubne, plávajúce podlahy. Cena prevedenia je v závislosti od vybraných materiálov.


V prípade, že klienti budú financovať nehnuteľnosť cez HÚ, k dispozícii je Vám náš hypotekárny poradca, špecialista vo svojom obore. Oboznámi Vás a preverí Vaše možnosti v jednotlivých bankách, ušetríte množstvo času a budete mať informácie priamo od odborníka.


Ak hľadáte kvalitné a moderné bývanie, neváhajte sa na nás obrátiť.


 


 

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 2
Výmera pozemku 190 m2
Úžitková plocha 72,7 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

1. REALITNÉ CENTRUM, s.r.o

Matúš Mucha

zobraziť telefón