logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Valča, 200 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 1739185

Lokalita: Valča
Ulica: škodová
Zastavaná plocha: 140 m2
Výmera pozemku: 515 m2
Úžitková plocha: 200 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 10.07.2020
200 m2
150 000 €

Na predaj dvojpodlažný rodinný dom vo Valči

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom vo Valči, v obci, ktorá je pre svoju polohu v blízkosti lyžiarskeho strediska veľmi vyhľadávaná. Dom sa nachádza na rovinatom pozemku s výmerou 515 m2. Ide o dvojpodlažnú stavbu s prístavbou. Dom prešiel kompletnou rekonštrukciou, je dokončené podlahové kúrenie, stierky, vymenené plastové okná, urobené zateplenie stavby, nový komín, prebehla rekonštrukcia strechy a odkvapov, nové rozvody elektriky, vody a odpadov, na poschodí príprava podkrovných izieb. Dom je napojený na všetky inžinierske siete, prístup po asfaltovej ceste. Materiál, z ktorého je stavba postavená, je tehla + kvádra. Nehnuteľnosť sa nachádza v tichej uličke.
Dispozične dom pozostáva z 2 podlaží a prístavby. Na 1. podlaží je vstupná chodba, kuchyňa s obývačkou, 2 izby, technická miestnosť, kúpeľňa s WC, schodisko. Na 2. podlaží 3 izby (resp. 2 izby+kúpeľňa) + odkladací priestor. V prístavbe je možné mať ďalšie 2 miestnosti (alebo napr. letnú kuchyňu).
V obci dobrá občianska vybavenosť, ďalším bonusom je lyžiarske stredisko a krásna okolitá príroda.

Ponúkame novú službu: predajte Vašu nehnuteľnosť cez nás a máte od nás auto so šoférom na sťahovanie GRÁTIS. Pri exkluzívnej spolupráci máte v cene KOMPLET SŤAHOVANIE.
Zabezpečíme Vám kompletný právny servis, zastupovanie na Katastri, hypotekárne poradenstvo, konzultáciu s projektantom, konzultáciu so statikom.
Dávame do pozornosti našu službu BEZPLATNÉ PORADENSTVO vrátane diskrétneho riešenia DLHOV, EXEKÚCIÍ, DRAŽIEB

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 4
Počet terás 1
Výmera pozemku 515 m2
Úžitková plocha 200 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Energetický certifikát Nemá

Kontaktné údaje

Reality D.P.A.

Jarmila Končeková

zobraziť telefón