logo reality.sme.sk

2 izbový byt, Rohovce, 54 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 1736360

Lokalita: Rohovce
Ulica: Rohovce
Úžitková plocha: 54 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 07.07.2020
54 m2
61 990 €

NA PREDAJ 2,5 izbový byt s vlastnou záhradkou a garážou

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Imperium RK Vám ponúka na predaj priestranný dva a pol-izbový byt po rekonštrukcii s vlastným krbom, balkónom, záhradkou a garážou v štvorbytovom zateplenom tehlovom dome bez výťahu na 1/1 poschodí.. Zateplená štvorbytovka sa nachádza v oplotenom areály bytovky obce Rohovce s možnosťou parkovania priamo pred domom aj v garáži.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE VCHODU A BYTU:  vchod, zádverie, schodisko, vchod do bytu, vstupná chodba s murovaným krbom, kuchyňa s jedálňou oddelená pultom ,  samostatná obývacia izba s dverami na balkón, samostatná spálňa ,kúpeľňa s toaletou. K bytu prislúchajú dve murované pivnice, dve záhradky, každá o výmere 20 m2 a garáž na veľké kombi auto + úložný priestor

VYBAVENIE BYTU: Podlahová plocha bytu je 54m2 +  balkón. Samotný byt má elektrické kúrenie  na elektrické radiátory a murovaný krb v chodbe. V byte je aj prípojka plynu. Obývačka je klimatizovaná. V celom byte sú plastové okná s vnútornými a vonkajšími žalúziami, bezpečnostné vchodové dvere. Obývačka, spálňa je vybavená drevenými parketami, v kuchyni, chodbe a kúpeľni je dlažba. V kuchyni je  kuchynská linka na mieru, so zabudovanými spotrebičmi: elektrický sporák, digestor, jedálenský stôl s štyrmi stoličkami.
V kúpeľni je  sprchový kút, umývadlo so skrinkou, prípojka pre pračku, toaleta. V spálni je kúrenie zabudované do steny. Prípojka pre TV, internet.

Byt je veľmi pekný, slnečný, vhodný aj ako "štartovný byt" pre mladých ľudí.


Občianska vybavenosť bezproblémová.


Prepojenie s Bratislavou a okolitými obcami sa uľahčí a urýchli v súvislosti s  dokončujúcou výstavbou obchvatu R7 a s nimi súvisiacich ciest.


V Šamoríne, vzdialeného 10 km od obce nájdete a x-bionic® sphere, ktorý je športového a voľnočasového rezortu s ideálnymi podmienkami pre profesionálny aj amatérsky šport, zároveň príjemný relax a zmysluplné trávenie voľného času  s rodinou. 


V cene 61 990 €  je zahrnutý kompletný právny servis, bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami. Prevediem Vás celým procesom kúpy nehnuteľnosti až k samotnému odovzdaniu novému majiteľovi na základe Preberacieho protokolu.


Rada Vám predstavím nehnuteľnosť osobne.


KONTAKT: 0903 692 662 Mária Horváthová, maria.horvathova692@gmail.comBezpečná obhliadka - chránime našich klientov

Hygienické a bezpečnostné opatrenia, ktoré dodržiavame pri fyzickej obhliadke nehnuteľností počas rizika šírenia COVID 19
• Maklér používa počas obhliadky hygienické potreby (rúško, rukavice)
• Obhliadku realizuje iba maklér v 100% zdravotnom stave
• Pred obhliadkou si maklér dôkladne umyje (vydenzifikuje) ruky podľa odporúčaní WHO
• Pred ohliadkou zabezpečíme dôkladné vyvetranie nehnuteľnosti
• Obhliadka sa bude realizovať iba za prítomnosti makléra bez majiteľov
• Na obhliadku berieme max. 2 ľudí naraz, viac ľudí iba na etapy
• Obhliadku realizujeme iba so záujemcom s rúškom alebo iným prekrytím tváre
• Všetky miestnosti otvára maklér, bezdotykový režim pre záujemcu
• Po obhliadke dôkladne vyvetráme nehnuteľnosť
Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 54 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

Imperium RK, s. r. o.

Mária Horváthová

zobraziť telefón