logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Most pri Bratislave, 128 m², Novostavba ID: 1735758

Lokalita: Most pri Bratislave
Ulica: Orgovánová
Výmera pozemku: 445 m2
Úžitková plocha: 128 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 06.07.2020
128 m2
259 900 €

REZERVOVANÉ- NADŠTANDARDNÁ NOVOSTAVBA- 4 izby, 2 podlažia, pozemok 445 m2

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná kancelária Neibrs ponúka exkluzívne na predaj 4-izbovú dvojpodlažnú NOVOSTAVBU s pozemkom o výmere 445 m2 na Orgovánovej ul. v Moste pri Bratislave.

Tradičné bývanie v modernom štýle vystihuje unikátny rezidenčný projekt 3villa. Ponúka spojenie tradičného dizajnu s modernou architektúrou, nadštandardné materiály, ako aj detailné a komfortné dispozície.

WWW.3VILLA.SK

Projekt sa nachádza v perspektívnej lokalite v blízkosti Bratislavy s rýchlym a jednoduchým prístupom. Obec Most pri Bratislave ponúka bohatú občiansku vybavenosť ako aj mnoho možností športového a rekreačného vyžitia. Celý projekt poskytuje ideálne riešenie komunitného rodinného súkromia .

Bývanie bez kompromisov je rozdelené do 3 obytných zón v rámci ktorých sú vybudované 3 luxusné vily. Priestorová kompozícia domov je jednoduchá a čistá. Budúcim majiteľom ponúka tradičné princípy typické pre lokalitu dediny, kombinovanú so súčasnými technickými a vzdušnými priestorovými riešeniami. Dokonalá harmónia s okolitým prostredím vytvára unikátnu atmosféru a jedinečnosť bývania.
Vnútorný priestor zväčšujú veľké presklené plochy a kryté terasy. Život v domácnosti uľahčuje funkcionalistické rozdelenie jednotlivých zón. Interiér každého domu vytvára široké možnosti k dotvoreniu podľa predstáv budúcich majiteľov.
Viac informácií Vám radi poskytneme na obhliadke.

CENY OD: 259.900,- EUR
© COPYRIGHT Neibrs, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Neibrs

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 445 m2
Úžitková plocha 128 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

Neibrs

Rastislav Nemčík

zobraziť telefón