logo reality.sme.sk

Reštaurácia, Nové Zámky, 1000 m² ID: 1732568

Lokalita: Nové Zámky
Ulica: mayzonovo námestie
Úžitková plocha: 1000 m2
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 01.07.2020
1 000 m2
200 000 €

Predaj - exkluzívna ponuka: zabehnutá reštaurácia s barom a vonkajšou terasou (kompletne aj so zariadením) v centre Nových Zámkov

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Sprostredkujeme predaj zabehnutej reštaurácie s barom, vrátane zariadenia a vybavenia kuchyne, reštaurácie, baru ako aj vonkajších terás vrátane detského ihriska.

Ponúkaná prevádzka funguje už viac ako desať rokov. Reštaurácia ponúka príjemné posedenie v klimatizovanej časti zimnej záhrady, ako aj v otvorenej, vzdušnej časti zrekonštruovanej novozariadenej letnej terasy. Reštaurácia pripravuje denné menu aj medzinárodnú kuchyňu a samozrejme ponúka skvelé pivo. V prevádzke sú pravidelne organizované spoločenské akcie ako ochutnávka vína, vystúpenie známych slovenských aj zahraničných osobností. Cez víkendy sa konajú diskotéky.

Reštaurácia je určená pre milovníkov dobrého jedla v útulnom prostredí a s príjemným personálom.

Reštaurácia je členená, skladá sa z niekoľkých typických miestností . Nachádzajú sa tu priestory pre nefajčiarov, fajčiarov, aj túžiacich po vonkajšom sedení.

Prevádzka funguje v prenajatých priestoroch, na ploche viac ako 1000m2. Možnosť parkovania je v okolí reštaurácie aj priamo pred prevádzkou. Všetky ďalšie podrobné informácie Vám radi poskytneme v realitnej kancelárii LUPA osobne alebo mailom: lupareal.nz@gmail.com alebo telefonicky: 0948 097 397, 0915 741 258.

V cene nehnuteľnosti je zahrnutý kompletný právny servis.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 1 000 m2
Energetický certifikát Nemá

Kontaktné údaje

LUPA NZ s.r.o.

JUDr. Zuzana Szabóová

zobraziť telefón