logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Podzámčok, 88 m², Novostavba ID: 1730382

Lokalita: Podzámčok
Ulica: Podzamčok
Výmera pozemku: 747 m2
Úžitková plocha: 88 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 29.06.2020
88 m2
136 000 €

ViP Video. Novostavba bungalovu na kľúč s pozemkom 747 m2, Zvolen - Podzámčok

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Pripravujeme:


ID 196 


 


Igor Ambrózy – Expert na reality vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj novostavbu bungalovu podľa vlastného výberu. Lokalita: Podzámčok pri Zvolenekrátka charakteristika:  Novostavba Podzámčok


 


Bungalovy na kľúč, 3 typy domov = jedna cena


možnosť vlastného výberu domu


s pozemkom 747m2 


s inžinierskymi sieťami


s financovaním všetky info na jednom mieste:   www.ambrozy.sk/podzamcok


 


VÝHODY: Ponúkame Vám novostavbu bungalovu na kľúč (okrem terasy a terénnych úprav). Na výber máte z 3-och variánt za rovnakú cenu. Po dohode sa dá stavba upraviť (zväčšiť - zmenšiť), prípadne namiesto montovanej stavby je možné vyhotoviť murovaný dom alebo drevodom.


Krásne prostredie s výhľadom a orientáciou na juh len 10km od Zvolena. Pozemok v časti pod domom je rovinatý, v časti, kde bude záhrada či bazén je mierne svahovitý. 


Veľkou výhodou je schválenie výstavby rodinných domov od obce, súhlas od vodárov a napojenie na elektriku, ktorá je hneď pred plotom. Kanalizácia bude riešená do žumpy, príjazd je asfaltová udržiavaná cesta.


Pozemok má výmeru 747m2 a šírku pri príjazdovej ceste 18m.


Ceny sú kalkulované na kľúč vrátane základovej dosky aj interiéru - obklady dlažby , sanita. V cene nie je zahrnutá terasa a terénne úpravy.


Financovanie je zabezpečené bezplatne.


 


ROZLOHA :  Pozemok má šírku pri príjazdovej ceste 18m a rozlohu 747m2. Bungalov Petra má výmeru bez terasy 88,6m2, bungalov Katka má výmeru bez terasy 81,6m2, bungalov Ivana 17 má výmeru bez terasy 87,8m2. (viď fotogaléria)


 


DISPOZÍCIA: Všetky 3 typy domov sú kalkulované ako 4 izbové montované bungalovy. Po dohode je možné ich zmenšiť alebo zväčšiť napríklad podľa Vašich finančných a priestorových požiadaviek. 


Taktiež je možné sa dohodnúť na zmene materiálov a namiesto montovaného domu je možné ho vyhotoviť murovaný alebo ako drevodom.


Každý dom má naprojektovanú terasu, ktorá nie je súčasťou ceny. V cene je zahrnuté postavenie domu na kľúč. Všetky prípadné zmeny budú individuálne dohodnuté so zástupcom stavebnej firmy a adekvátne k tomu bude upravená konečná cena. Či už smerom nadol alebo nahor.


Inžinierske siete sú na hranici pozemku s príjazdovou cestou. Je tu prípojka na elektriku a obecný vodovod. Kanalizácia bude riešená do žumpy.


 


 


POZEMOK : Pozemok je rovinatý v časti od prístupovej cesty, v zadnej časti určenej na záhradu je mierne svahovitý s pekným výhľadom na juh. Výhodou je, že zemina, ktorá bude odhrnutá kvôli príprave základovej platne sa dá použiť na úpravu zadnej časti pozemku. 


 


LOKALITA:  Podzámčok sa nachádza len cca. 10km od Zvolena po dobre dostupnej asfaltovej ceste. Obec je vyhľadávaná kvôli peknej prírode, dobrej dostupnosti z mesta a tiež kvôli početným kultúrnym podujatiam, ktoré usporadúva. Bývanie je tu bezproblémové a kľudné.


 


Ak si tu viete predstaviť svoje bývanie a táto ponuka vás zaujala, tak neváhajte a zavolajte alebo napíšte mi ešte dnes a dohodnite si stretnutie. 


 


Na cene aj obhliadke sa dá dohodnúť, stačí zdvihnúť telefón a zavolať mi na 0948 22 44 24, napísať na :  igor@ambrozy.sk


 


© Všetky texty, obrázky, fotografie, videá, virtuálne prezentácie a 3Dprehliadky v inzercii a ďalšie tu uverejnené informácie, podliehajú autorským právam spoločnosti Amigo Real, s.r.o. Reprodukcia alebo opätovné použitie celku, alebo jeho častí nie je povolené bez písomného povolenia spoločnosti Amigo Real, s.r.o.Ku kúpe Vám ponúkam vybavenie financovania od 0,59% v akcii s možnosťou postupného úverovania podľa jednotlivých štádií výstavby.


 


Energetický certifikát nie je vytvorený.


Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 4
Počet terás 1
Výmera pozemku 747 m2
Úžitková plocha 88 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Parkovanie Vyhradené parkovanie

Kontaktné údaje

Amigo Real, s r.o.

Igor Ambrózy

zobraziť telefón