logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Nové Zámky, 650 m² ID: 1728800

Lokalita: Nové Zámky
Ulica: Železničiarska
Výmera pozemku: 726 m2
Úžitková plocha: 650 m2
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 26.06.2020
650 m2
235 000 €

Rodinný dom s bazénom a saunou v Nových Zámkoch

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Sprostredkujeme predaj rodinného domu kolaudovaného v roku 2005. Prislúcha k nemu pozemok o rozlohe 726 m2. Jedná sa o dvojpodlažný tehlový dom, vhodný najmä pre veľkú rodinu. alebo na podnikanie v oblasti prevádzkovania materskej školy, detských jasiel, denného stacionáru, domovu dôchodcov alebo ubytovacích služieb.

Dispozičné riešenie domu:
Prízemie: priestranná obývačka prepojená s kuchynskou a jedálenskou časťou, izba, technická miestnosť, komora, sklad, špajza, kúpeľňa a WC.
Priamo v prízemnej časti domu je relaxačná časť s výstupom do záhrady, tzv. "domáci wellness", kde sa nachádza krytý bazén a sauna.
Poschodie: 5 izieb, pracovňa, biliardová miestnosť, 2 kúpeľne a WC.
Súčasťou domu sú aj dve garáže.

Dom je majiteľmi pravidelne udržiavaný. Fasáda domu bola renovovaná pred dvoma rokmi: nový náter a obklad domu prírodným kameňom.
Prekrásna záhrada ponúka relax v obkolesení okrasných aj úžitkových drevín a rastlín a zároveň ponúka príjemné posedenie v záhradnej terase s rodinou a priateľmi.

Dom má vynikajúcu polohu ako aj napojenie na infraštruktúru. V blízkosti je základná škola, materská škola, železničná a autobusová stanica, lekáreň aj predajňa potravín.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Výmera pozemku 726 m2
Úžitková plocha 650 m2
Energetický certifikát Nemá

Kontaktné údaje

LUPA NZ s.r.o.

JUDr. Zuzana Szabóová

zobraziť telefón