logo reality.sme.sk

Administratívna budova, Nové Zámky, 800 m² ID: 1728757

Lokalita: Nové Zámky
Ulica: Bezručova
Výmera pozemku: 2164 m2
Úžitková plocha: 800 m2
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 26.06.2020
800 m2
450 000 €

Predaj: Viacúčelová budova, sklad, pozemok 2164m2, Nové Zámky

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Sprostredkujeme predaj poschodovej viacúčelovej budovy, ktorá je postavená na pozemku o celkovej rozlohe 2164m2.

Dispozičné riešenie:

V prízemnej časti budovy je prijímacia kancelária s prístupom do hlavného skladu a zároveň je prepojená s kanceláriou na prízemí. Z centrálnej kancelárie je chodbou prepojený prístup k sociálnym zariadeniam a menšiemu skladu a prístup k schodisku, ktorým je prístupná časť na poschodí, kde sú štyri kancelárie + konferenčná miestnosť s vybudovaným pódiom, kapacita konferenčnej miestnosti je cca 150ľudí. Úžitková plocha hlavnej budovy je cca 770m2.

Do hlavnej budovy je vchod z dvoch strán samostatným vstupom. Parkovisko je taktiež prístupné dvoma vjazdmi a je vhodné aj pre vjazd kamiónovou dopravou. Súčasťou budovy je samostatná kotolňa vybavená dvoma plynovými kotlami, ktoré je možné používať nezávisle od seba, a bojlerom na prípravu teplej vody.

V areáli je 26 parkovacích miest. Parkovisko je novovybudované, upravené zámkovou dlažbou, vyspádované s odvodom dažďovej vody do kanalizácie, nové poklopy na šachtách.

Na pozemku je postavená novostavba – budova o rozlohe cca 30m2 so všetkými IS, s prípravou na kúpeľňu a WC.

Ďalej je na pozemku umiestnený dvojitý drevený šesťuholníkový altánok so sedením.

Ponúkaná viacúčelová budova je postavená z tehál, a je kompletne rekonštruovaná. Nakoľko sa jedná o budovu bývalej materskej školy, v budove je funkčný malý výťah na prepravu potravín.

Možnosť využitia: administratíva, sklady, výroba , ubytovanie alebo domov dôchodcov, či materská škola. Celý areál je oplotený.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 800 m2

Kontaktné údaje

LUPA NZ s.r.o.

JUDr. Zuzana Szabóová

zobraziť telefón