logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Blatnica, 97 m², Novostavba ID: 1727167

Lokalita: Blatnica
Ulica: Blatnica
Zastavaná plocha: 112 m2
Výmera pozemku: 770 m2
Úžitková plocha: 97 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 24.06.2020
97 m2
146 631 €

Novostavba rodinného domu v Blatnici, okres Martin

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu v Blatnici. Ide o novú zónu - ucelený obytný komplex v Blatnici, okres Martin. Obytná zóna bude tvoriť architektonicky ucelený priestor, v ktorom budú na predaj 4 typy domov, pričom ponúkaný dom je typu BUNGALOV (so sedlovou strechou).
Celý obytný komplex bude uzatvorený, vstup bude zabezpečený cez hlavnú bránu s videovrátnikom, takže do zóny sa dostanú iba majitelia nehnuteľností resp. návštevy. V celej zóne budú vybudované rozvody elektriky, vody, dažďovej a splaškovej kanalizácie, optického kábla. Taktiež v komplexe nájdete kamerový systém, verejné osvetlenie, vybudované prístupové komunikácie s finálnym povrchom, vysadené eleje v zelených pásoch popri prístupových komunikáciách. Správu celej zóny bude vykonávať správcovská spoločnosť. V zóne budú zabezpečené služby ako napr. zimná údržba komunikácií, odvoz odpadu, kosenie verejných zelených plôch, údržba elejí.
Ponúkaný dom typ BUNGALOV sa predáva v štádiu holodom. Zastavaná plocha 111,7 m2, podlahová plocha 96,28 m2. Ide o 4 izbový dom, kde nájdete obývačku s kuchyňou, 3 ďalšie samostatné izby (v jednej aj šatník), kúpeľňu s WC, ďalšie samostatné WC, technickú miestnosť. Dom je v energetickej triede A1. Výstavba zahájená 06/2020. Použitie kvalitných materiálov - dom postavený z tehál Britterm, strešná krytina Tondach, hliníkové okná s trojsklom, elektrika v medi atď. Vykurovanie zabezpečené podlahovým kúrením. V cene je aj oplotenie pozemku a to pletivo + živý plot.
Môžnosť financovať formou hypotekárneho úveru (vrátane formy postupného financovania - na budúcu hodnotu nehnuteľnosti).
V štandarde je vykurovacia jednotka - elektrický kotol. V prípade rýchleho záujmu, podpísania zmluvy, je pre prvých 10 rodinných domov dodané tepelné čerpadlo v hodnote 10. 000€.

Zabezpečíme Vám kompletný právny servis, zastupovanie na Katastri, hypotekárne poradenstvo, konzultáciu s projektantom, konzultáciu so statikom.
Dávame do pozornosti našu službu BEZPLATNÉ PORADENSTVO vrátane diskrétneho riešenia DLHOV, EXEKÚCIÍ, DRAŽIEB

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 4
Výmera pozemku 770 m2
Úžitková plocha 97 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Parkovanie Vyhradené parkovanie
Energetický certifikát A

Kontaktné údaje

Reality D.P.A.

Jarmila Končeková

zobraziť telefón