logo reality.sme.sk

Hotel, Staré Hory, 220 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 1726078

Lokalita: Staré Hory
Zastavaná plocha: 250 m2
Pivničná plocha: 6 m2
Výmera pozemku: 370 m2
Úžitková plocha: 220 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 23.06.2020
220 m2
199 999 €

EXKLUZÍVNE! Na predaj 6 izbový rodinný dom Staré Hory, s úžasnou vidieckou atmosférou

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Exkluzívna ponuka! Ponúkame na predaj 2 podlažný rodinný dom v prekrásnej, turisticky vyhľadávanej obci Staré Hory len 15 minút od Banskej Bystrice a 10 minút od lyžiarskeho strediska Donovaly. Len minútu peši je vzdialené welness s bazénom, reštaurácia, pizzéria i tradičná dedinská krčma. Obec je preslávená baníckou históriou a vyhľadávaná aj ako pútnické miesto.

Dom sa nachádza na pozemku o rozlohe 370m2, popri ktorom tečie potok. Pred domom sú tri parkovacie miesta, vydláždená terasa a prístrešok. Na dvore sa nachádza ovocný strom, ktorý dotvára jedinečnú vidiecku atmosféru. Využívaný bol ako penzión a hostel, najmä pre lyžiarov a turistov ktorí obľubujú Donovaly.

Dispozične dom pozostáva z 2 samostatných bytov:
1.NP : kuchyňa, 3 izby, spoločenská miestnosť s krbom, 2 x WC so sprchovým kútom, drevené schodište na 2.NP

2.NP: kuchyňa s obývacou izbou, 3 izby, 2 x kúpeľňa s WC.

3.NP :povala

Dom je podpivničený a prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2008. Podlahy sú v celom dome drevené, kvalitné eurookná na oboch podlažiach. Kúrenie je riešené krbovou pieckou na drevo , v jednej izbe je pôvodná, zrekonštruovaná kachľová pec a v každej izbe je elektrický konvektor. Pitná voda je z obecného vodovodu. Odpad je riešený septikom.

Nehnuteľnosť je vhodná pre veľkú rodinu na bývanie, chalupa na víkendy, či opäť zriadiť si penzión. Dohodnite si obhliadku a presvedčte sa sami aké možnosti Vám ponúka.
Financovanie je možné aj cez hypotéku, na nehnuteľnosť sa neviažu žiadne ťarchy ani vecné bremená. Zabezpečíme kompletné poradenstvo v oblasti právnych služieb spojených s kúpou nehnuteľnosti a poskytneme finančné poradenstvo zdarma.
BC_BB_ML_003000

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 220 m2
Vek 2008
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Energetický certifikát Nemá

Kontaktné údaje

REALITY SPOLU

Zákaznická linka

zobraziť telefón