logo reality.sme.sk

5 a viac izbový byt, Žilina, 143 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 1723101

Lokalita: Žilina
Celková plocha: 143 m2
Úžitková plocha: 143 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 19.06.2020
143 m2
205 000 €

7 - izbový byt Žilina - Hájik

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Byt sa nachádza na Hájiku, ulica Mateja Bela v Žiline. Je situovaný na okraji Hájika, čo mu zaručuje veľmi tiché a pohodlné bývanie. Nachádza sa na najvyššom 5. a 6. poschodí s krásnym výhľadom.  Rozloha bytu je 143 m2, má 7 izieb, kuchyňu s balkónom a dve veľké kúpeľne.

V priestrannej dolnej kúpeľni sa nachádza sprchovací kút a WC. V kúpeľni sa nachádza aj priestor so zasúvacími dverami, na umiestnenie práčky a sušičky. V identicky priestrannej kúpeľni na hornom podlaží je umiestnená veľká vaňa, WC a vlastný kotol, ktorý je veľkou výhodou tohto bytu. Vlastným kúrením si kupujúci zaručí efektívne využitie energií a samozrejme aj financií. V každej izbe horného poschodia sa nachádza klíma Mitschubishi a stropné svetlá.
Na obidvoch podlažiach pri vstupe do bytu sú k dispozícii samostatné priestory (šatníky) s veľkým priestorom na odkladanie vecí, taktiež aj v dvoch izbách vstavané skrine s veľkým odkladacím priestorom, robenými na mieru. V celom byte je plávajúca podlaha, v kúpeľni a na balkóne je dlažba, bezpečnostné vchodové dvere.

K bytu je možné kúpiť aj garáž s elektrickou bránou s rozlohou cca 17 m2, v ktorej sa nachádza aj pivničný priestor. Garáž je vykurovaná a s prívodom vody. Vstup do garáže je hneď vedľa vchodu, ale je možnosť prístupu aj priamo z vchodu. V blízkosti sa nachádza autobusová zastávka, obchody aj škola. Geografická poloha bytu je výborná, vzhľadom na vzdialenosť od centra, kde sa dostanete za pár minút. Cena bytu je 205 000 € a cena garáže 20 000 €. Vstavaný nábytok je v cene bytu. Túto ponuku nájdete na www.red.sk pod kódom: 231801

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Úžitková plocha 143 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia
Poschodie 5

Kontaktné údaje

Realitná kancelária RED, s.r.o.

Denisa Veliká

zobraziť telefón