logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Nenince, 797 m² ID: 1721627

Lokalita: Nenince
Ulica: Nenince
Zastavaná plocha: 180 m2
Výmera pozemku: 797 m2
Úžitková plocha: 797 m2
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 25.01.2020
797 m2
52 000 €

Predaj, rodinný dom Nenince.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Znížená cena! Milena Bornstein Martušová (mimartusova@gmail.com,milenabornstein@rexreal.eu, alebo 0918146617) ponúka na predaj 5 izbový rodinný dom v obci Nennice. Dom bol postavený a daný do užívania v r. 1987.
Nachádza sa na rovinatom pozemku o celkovej výmere vrátane zastavanej plochy 797 m2. Jedná sa o dvojpodlažný dom s dvoma nadzemnými podlažiami so sedlovou strechou vo veľmi dobrom technickom stave, okamžite obývateľný. Dom bol čiastočne rekonštruovaný. Je postavený z tehly, múry sú hrubé 45 cm. Fasáda domu je pôvodná – brizolitová,má sedlovú strechu pokrytú pálenou škridlou. Samotná dispozícia domu pozostáva:
I. nadzemné podlažie tvorí: vstupná chodba, kuchyňa, komora, 2 obytné izby, kúpelňa, osobiné WC, technické miestnosti – kotolňa, sklad. Kúpelňa prešla kompletnou rekonštrukciou, má upravený bezbariérový prístup
II. nadzemné podlažie pozostáva z 3 obytných izieb, kuchyne, komory a balkónu. V celom dome sú na podlahách ošetrované kvalitné dubové parkety, v kuchyni a chodbách terasová dlažba. V celom dome sú pôvodné drevené okná s trojvrstvovým zasklením. Dom je napojený na plynové vykurovanie, je možné tiež vykurovať kotlom na pevné palivo.
Dom je napojený na všetky inžinierske siete – obecný vodovod, plyn, kanalizáciu, elektrinu. Pri dome je 16 m hlboká kopaná studňa na úžitkovú vodu. Na pozemku sa nachádza prístavba – garáž s jedným podzemným a jedným nadzemným podlažím, kde je umiestnená pivnica. V nadzemnom podlaží sa nachádza garáž a skladový priestor. Dom po drobných úpravách je možné okamžite užívať. V cene ponúkanej nehnuteľnosti je aj kompletný právny a katastrálny servis. V prípade financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru Vám zabezpečíme výber optimálneho modelu financovania pre Váš zámer, sprostredkovanie a vybavenie hypotekárnych úverov, komplexné poradenstvo a servis. V prípade vážneho záujmu možná dohoda.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Výmera pozemku 797 m2
Úžitková plocha 797 m2
Energetický certifikát Nemá

Kontaktné údaje

REX REAL S.R.O.

Mgr. Milena BORNSTEIN

zobraziť telefón