logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Nenince, 1894 m² ID: 1721622

Lokalita: Nenince
Ulica: Nenince
Zastavaná plocha: 180 m2
Výmera pozemku: 1894 m2
Úžitková plocha: 1894 m2
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 11.07.2019
1 894 m2
49 900 €

Predaj, rodinný dom, Nenince.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Milena Bornstein Martušová (kontakt: 0918146617, alebo mimartusova@gmail.com, milenabornstein@rexreal.eu) ponúka exkluzívne na predaj priestranný rodinný dom v tichej časti obci Nenince. Dom sa nachádza sa v pokojne časti obce, ale veľmi blízko centra. Je vhodný na trvalé bývanie, ale tiež ako víkendový dom. Dom bol postavený v 70 rokoch.. Jedná sa o jednoposchodový rodinný dom celkovo podpivničený na pozemku s celkovou rozlohou 1894m2. Samotný dom je postavený z tehál, strešná krytina je pálená škridla, okná sú pôvodné – drevené so žaluziami, omietka - brizolitová. Dom je v pôvodnom, ale veľmi zachovalom stave, čo ponúka novému majiteľovi urobiť rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Dom je napojený na všetky inžinierske siete – elektrinu, obecný vodovod, plyn – v dome je plynové kúrenie. Kanalizácia je pred domom. Dom má vlastnú, kopanú studňu s úžitkovou vodou. Pred domom je žumpa. Samotná dispozícia domu pozostáva –
Prízemné priestory tvorí vstupná chodba, kuchyňa, komora, WC, pivnica.
Prvé nadzemné podlažie ponúka – 4 veľké obytné izby, kúpelňu, špajzu, chodbu a výstup na povalu a tiež zadný východ. Stropy sú spevnené, betónové, takže je možné zriadiť aj podkrovné izby. Za domom je letná kuchyňa, oplotený malý hospodársky dvor. Samostatná garáž na jedno garážové státie má v zadnej časti vstup do cca 10 m dlhej krásnej murovanej vínnej pivnice s osobitným priestorom na uskladnenie zeleniny – cca 4m2 a vstupnej časti na odkladanie náradia. Celý dvor je upravený asfaltom. Prístup k domu je vedľajšou asfaltovou komunikáciou.
.
Dom bude mať ideálnu orientáciu – východ, juh, západ. Obec Nenince má výbornú občiansku vybavenosť – škola, škôlka, obchodný reťazec, rôzne obchody,lekári, lekáreň, multifinkčné športové ihrisko, atď. V cene predaj Vám zabezpečíme kompletný právny servis potrebný pri prevode nehnuteľnosti: vyhotovenie všetkých potrebných zmlúv, návrhu na vklad a katastrálne a notárske poplatky. V prípade financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru Vám zabezpečíme výber optimálneho modelu financovania pre Váš zámer.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Výmera pozemku 1 894 m2
Úžitková plocha 1 894 m2

Kontaktné údaje

REX REAL S.R.O.

Mgr. Milena BORNSTEIN

zobraziť telefón