logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Skalica, 70 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 1721354

Lokalita: Skalica
Ulica: Neuvedená
Pivničná plocha: 1 m2
Úžitková plocha: 70 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 19.03.2020
70 m2
83 500 €

3-izbový byt v Skalici vo výbornej lokalite

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

RADO Reality Vám ponúka na predaj 3-izbový byt vo výbornej lokalite v Skalici. Byt má rozlohu 70 m2, nachádza sa na 3. poschodí 4-poschodového bytového domu. Konštrukcia bytu pozostáva z kombinácie kvádru a tehle. Bytový dom bol kolaudovaný v 70-tych rokoch a v roku 2015 prešiel kompletnou rekonštrukciou. Vymenené boli plastové okná, bytový komplex bol zateplený a zároveň boli vymenené rozvody sietí.

K bytu prislúcha krytá lodžia s rozmermi 5 m2 a zároveň pivnica s rozmermi 8 m2. Byt má ústredné kúrenie. Orientácia bytu je na západ a východ. Mesačné náklady na bývanie predstavujú 120 €. Byt je možné odkúpiť kompletne zariadený bez navyšovania ceny. Je tu možnosť parkovania pred bytovkou alebo pri blízko sa nachádzajúcom obchodnom centre.

Byt sa nachádza vo výbornej lokalite pri obchodnom centre MAX. V blízkosti je nákupné centrum Kaufland, detské ihriská, škola, škôlka či nemocnica. Mesto Skalica poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť a je vhodné pre všetky vekové kategórie.

Simona Jurovatá
Váš realitný poradca
RADO Reality Group, s.r.o.

Facebook: RADO Reality


Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Úžitková plocha 70 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Poschodie 3

Kontaktné údaje

RADO Reality Trenčín s.r.o.

Simona Jurovatá

zobraziť telefón