logo reality.sme.sk

Obchodné centrum, Žilina, 1 m², Pôvodný stav ID: 1719635

Lokalita: Žilina
Ulica: Žilina
Úžitková plocha: 1 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 15.06.2020
1 m2
Cena dohodou

Predaj - Obchodná spoločnosť

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

PREDAJ - Predmet ponuky:
Obchodná spoločnosť / s. r. o., s vyše 13 ročnou aktívnou históriou

Zameranie a opis firmy:
Spoločnosť vznikla v roku 2006 a zaoberá sa nábytkovým kovaním pre výrobcov nábytku, stolárske dielne, ale aj pre domácich kutilov a konečných spotrebiteľov, v žilinskom kraji
V ponuke je široký sortiment nábytkového kovania ako sú úchytky, kľučky, MDF fóliované dvierka, dvierka z masívu, lakované dvierka, akrylátové dvierka, MDF lišty, výsuvy, hrany PVC a ABS, výsuvné systémy do kuchynských liniek a vstavaných skríň, relingový systém, systém na otočné koše, nábytkové a stolové nohy a veľa ďalších vecí potrebných na zhotovenie nábytku, ktoré spríjemňujú nielen domov, ale aj kancelárie, predajne a prevádzky.
Spoločnosť je partnerom renomovaných výrobcov nábytkového kovania a kvalitu vie nielen predať, ale predovšetkým kvalifikovane odprezentovať a odborne poradiť pri jej výbere a montáži.

Predmetom predaja sú:
Zásoby, dodávatelia (výhradné zastúpenia pre určitý sortiment), odberatelia, kvalifikovaný a zaučený zamestnanci, fungujúci internetový obchod, meno spoločnosti, drobný majetok (regále, nábytok, PC, tlačiarne, vzorkovne, 1 auto – Citroen Berlingo,...).

Vek spoločnosti:
13 rokov

Zamestnanci a Personálne obsadenie:
3 zamestnanci

Spoločnosť je vhodná pre :
Spoločnosť je vhodná pre záujemcu, ktorý je rozhodnutý pokračovať v predmete podnikania spoločnosti, venovať sa naďalej nábytkovému kovaniu, predajom komponentov a nábytkových kovaní pre výrobcov nábytku.

Nehnuteľnosť:
Spoločnosť sídli vo vlastných priestoroch (v priestoroch vo vlastníctve predávajúceho spoločnosti). Pričom budova, resp. nehnuteľnosť v ktorých spoločnosť, ktorá je predmetom predaja sídli, nie je predmetom predaja.
Kupujúci môže uvedené priestory využívať na podnikanie na základe dohodnutého prenájmu alebo prevádzku presťahovať.
V prípade záujmu o prenájom je očakávaná / orientačná výška nájomného 2.000 € mesačne bez DPH (cca 320 m2 - sklad, vzorkovňa, kancelárie) + energie.


Lokalita: Žilinský kraj - Žilina

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 1 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

COMACC reality

Marianna Šadlákova

zobraziť telefón