logo reality.sme.sk

Polyfunkčný objekt, Čakajovce, 2433 m², Pôvodný stav ID: 1711646

Lokalita: Čakajovce
Zastavaná plocha: 2433 m2
Výmera pozemku: 2433 m2
Úžitková plocha: 2433 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 05.06.2020
2 433 m2
Cena na vyžiadanie

Polyfunkčný objekt Nitra - Čakajovce na predaj

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na predaj zaujímavú podnikateľskú príležitosť v blízkosti Nitry – Čakajovce.
Svojou polohou v blízkosti Nitry a výbornou infraštruktúrou je miesto ideálne na bývanie aj na podnikanie. Doprava je z obce zabezpečená autobusmi MHD a vlakmi do najbližších miest Nitra, Hlohovec, Piešťany, Topoľčany.

Ponúkaná nehnuteľnosť stojí na vlastnom ohradenom pozemku, ktorý má celkovú rozlohu 2433 m2. Pozemok pozostáva z hlavnej budovy – pekárne, skladovacích priestorov a vedľajších budov, ktoré slúžili ako garáže a dielne. Väčšia časť pozemku je v súčasnosti zatrávnená plocha so stromami, ktorá vytvára malý parčík hneď za hlavnou budovou. V objekte sa nachádzajú vyasfaltované plochy, ktoré slúžia na parkovanie a zabezpečujú prístup zásobovaniu. Pekáreň má pripojenie na všetky inžinierske siete (mestská voda, vlastná voda zo studne, plyn, elektrina, vlastná žumpa). V blízkom čase obec zavažuje kanalizačnú prípojku.
Budova je kompletne zateplená s novou fasádou, plastovými oknami a bezpečnostnými a protipožiarnymi vchodovými dverami. Celý areál je zabezpečený kamerovým systémom.

Naposledy boli priestory využívané ako prevádzka pekárne. Objekt sa predáva bez vybavenia s potrebnými povoleniami na pekárenskú výrobu a z možnosťou zavedenia nových pekárenských technológií.
Objekt ponúka široké podnikateľské využitie vďaka blízkosti výrobného závodu Jaguar - Land Rover.
Jeho budúce využitie je môže byť:
- Podnikanie v potravinárskom sektore – pekárenská výroba, cukrárenská výroba
- Výroba komponentov napojená na Jaguar – Land Rover
- Prestavba objektu na bytový dom s kapacitou 8-10 bytov s možnosťou výstavby garáže pre každého budúceho majiteľa bytu. V súčasnosti nemá obec a ani vedľajšie obce žiadne obecné byty.
- prestavba objektu na ubytovňu pre zamestnancov Jaguar - Land Rover s kapacitou 20-25 osôb
- Vybudovanie Domu pre seniorov s kapacitou 25-30 osôb s možnosťou vlastnej kuchyne, oddychových zón a tvorivých dielní.

Zabezpečujeme komplexné právne služby, celý servis okolo nehnuteľnosti a to od obhliadky nehnuteľnosti až po konečný predaj a zápis do katastra, depozit financií a odovzdanie nehnuteľnosti kupujúcemu. V prípade potreby vieme Vašu budúcu nehnuteľnosť prefinancovať prostredníctvom HÚ, ktorý vybavíme pre Vás zdarma. Hradíme poplatok na zápis do katastra vo výške 66 EUR.
Všetky tieto služby vrátane právnych sú zahrnuté v cene nehnuteľnosti.
Cena nehnuteľnosti dohodou.

V prípade záujmu o obhliadku volajte na 0907 036 560, Mgr. Tibor Ležovič

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 2 433 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

REALITY SPOLU

Zákaznická linka

zobraziť telefón