logo reality.sme.sk

Polyfunkčný objekt, Lučenec, 280 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 1711617

Lokalita: Lučenec
Ulica: Komenského
Zastavaná plocha: 280 m2
Výmera pozemku: 329 m2
Úžitková plocha: 280 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 05.06.2020
280 m2
220 000 €

Nebytový priestor Lučenec na predaj

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Na predaj kompletne revitalizovaný nebytový priestor v meste Lučenec. Jedná sa o rohovú budovu na ulici Komenského a ulici Husovej. Revitalizácia bola dokončená v roku 2018 a týkala sa tak interiéru ako aj exteriéru. Celková podlahová plocha budovy 280m2, úžitková plocha 190m2.Budova je čiastočne podpivničená, so sedlovou strechou bez využitého podkrovia. Garáž o celkovej výmere 94 m2 tvorí súčasť budovy, garážové vráta sú na diaľkové ovládanie , podlaha – brúsený betón. V celej budove sú plastové okná a dvere, podlaha dlažba. Kúrenie – ústredné – plynový kotol Vaillant, radiátory. Teplá voda – bojler. Budova je vybavená bezpečnostným kamerovým systémom.
Budova je momentálne využívaná ako predajňa s občerstvením. Budova sa môže využívať napríklad aj ako reštaurácia, bar, kaviareň.
V cene nehnuteľnosti je zahrnutá provízia pre realitnú kanceláriu a v rámci ktorej pre Vás zabezpečíme: Profesionálny právny a realitný servis - vyhotovenie zmlúv a všetkých ostatných potrebných náležitostí. Katastrálny servis, bezplatné finančné a hypotekárne poradenstvo. Odovzdanie nehnuteľnosti novému majiteľovi. Možnosť bezplatného zabezpečenia hypotekárneho úveru za najlepších podmienok! Prostredníctvom profesionálneho tímu hypotekárnych špecialistov – spolupráca so všetkými bankami.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 280 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

REALITY SPOLU

REALITY SPOLU

zobraziť telefón