logo reality.sme.sk

2 izbový byt, Skalica, 48 m², Novostavba ID: 1703734

Lokalita: Skalica
Ulica: SNP
Úžitková plocha: 48 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 02.01.2021
48 m2
63 288 €

Na predaj 2-izbový byt v projekte „NOVÉ BYTY SNP SKALICA“ • POSLEDNÁ ŠANCA

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

GRAND-REALITY • EXKLUZÍVNY PROJEKT • LEN U NÁS • NOVOSTAVBA • Prinášame nový a lepší rozmer bývania. Vitajte na sídlisku SNP v historickom meste Skalica. V nových 18 bytoch si nájde svoje vysnívané bývanie niekoľko ďalších spokojných rodín. V kľudnej lokalite, v blízkosti Skalického hájku, zelene a čarovných skalických viníc, vzniká projekt „NOVÉ BYTY SNP SKALICA“, ktorý prináša nové možnosti bývania v slobodnom kráľovskom meste. V blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť ako mestský park, zastávka MHD, materská škola, základná škola, zdravotné stredisko, nemocnica, lekáreň, obchody, detské ihrisko, kaviareň, reštaurácie, fitness centrum, či športoviská na štadióne. Buďte súčasťou tohto exkluzívneho projektu. Meníme Vaše sny na skutočnosť.

Ponúkame na predaj nové 1-izbové, 2-izbové a 3-izbové byty, ktoré sa budú nachádzať na skalickom sídlisku SNP, v ďalšej novostavbe bytového domu s 18 bytovými jednotkami, s vlastným balkónom alebo terasou. Murovaný a zateplený bytový dom bude mať dve poschodia + byty na prízemí, dva vchody a v každom vchode len 9 bytov, čo poskytuje komfortné a nerušené bývanie. V bytovom dome bude elektronický vrátnik, bezpečnostný kamerový systém, vchodové dvere na čip a tiež bude disponovať súkromným parkoviskom. Výhodou bytov na prízemí je bezbariérový prístup, balkón alebo terasa.

Byty sa predávajú v dvoch možných variantoch:

I.) KOMPLETNE DOKONČENÝ STAV - v cene bytu je práca za vyhotovenia aj materiál, okrem kuchynskej linky. Podľa požiadaviek klientov bude každý byt originálne dokončený, interiér si môžu dať navrhnúť u bytového dizajnéra. Výber materiálov - dlažieb, podláh, interiérových dverí je možný podľa vlastného výberu klientov v stavebninách. Kompletné dokončenie je v cene bytu, tak ako aj sanita (WC, umývadlo, vaňa a vodovodné batérie), interiérové dvere s obložkovými zárubňami, keramické dlažby, obklady a plávajúce podlahy.

II.) STAV HOLOBYT - alebo čiastočne dokončený stav bytu. Klienti si môžu navrhnúť stupeň dokončenia. Všetko čo nebude v byte od stavebnej firmy dokončené, to bude z ceny bytu odrátané.

Cena holobytu:

➔ 2-izbový byt • 48,16 m2 • kuchyňa + obývačka 21,20 m2; spálňa 10,09 m2; kúpeľňa; WC; chodba; terasa/balkón

CENA: 63 287,83 € (prízemie)

• • • CENNÍK VŠETKÝCH BYTOV V PROJEKTE A ICH AKTUÁLNY STAV NÁJDETE VO FOTOGALÉRII ALEBO NA WEBE www.GRAND-REALITY.sk • • •

Ku každému bytu prislúcha súkromné parkovacie miesto. Cena parkovacieho miesta pri bytovom dome je 2.500 € (nadobudnutie do osobného vlastníctva).

Kolaudácia bytového domu je plánovaná na Apríl 2021.

Viacej informácií o projekte Vám poskytneme v našej RK, ako aj rezervácie bytov.

SME ZMLUVNÝM PARTNEROM INVESTORA PROJEKTU. KLIENT NEPLATÍ PROVÍZIU RK.

V cene je zahrnutý kompletný profesionálny realitný servis - kúpna zmluva, kolok, prevod energií, návrh na vklad, odovzdanie nehnuteľnosti, ako aj realitné a finančné poradenstvo.

Financovanie nehnuteľnosti Vám bezplatne zabezpečíme podľa aktuálnych ponúk bánk, prostredníctvom našich certifikovaných finančných konzultantov s licenciou od NBS.

Ďalšie informácie Vám radi poskytneme osobne. Dohodnite si konzultáciu telefonicky, resp. e-mailom.

Kontakt: Bc. Dáša Vlková, RSc. - 0903 473 262 - grandreality@centrum.sk

Realitná agentúra GRAND-REALITY Skalica • ČLEN REALITNEJ ÚNIE SR

grand-reality.sk

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Úžitková plocha 48 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

Bc. Dáša Vlková - GRAND-REALITY

Bc. Dáša Vlková, RSc.

zobraziť telefón