logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Lesenice, 208.50 m², Pôvodný stav ID: 1703500

Lokalita: Lesenice
Zastavaná plocha: 394 m2
Výmera pozemku: 1395 m2
Úžitková plocha: 208.50 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 03.06.2020
208,5 m2
1 €

EXKLUZÍVNE ( LEN U NÁS ) NA PREDAJ RODINNÝ DOM V OBCI LESENICE, okr. V. Krtíš

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

AAA-real, ponúka EXKLUZÍVNE ( LEN U NÁS ) na predaj rodinný dom, ktorý je dvoj-generačný murovaný - TEHLOVÝ v prihraničnej obci Lesenice, okres Veľký Krtíš.
Rodinný dom stojí na rovinatom slnečnom pozemku o celkovej rozlohe 1395 m² ( Zastavaná plocha a nádvorie – 394 m², záhrada 1001 m² ). Je v pôvodnom, ale veľmi zachovalom stave, ktorý ponúka novému majiteľovi 2 samostatné bytové jednotky ( možnosť prenajímať v prípade investičného potenciálu, alebo dve nezávislé rodiny ).
Pôvodný stav rodinného domu má dve výhody : nezakrýva nedostatky a vykonaná rekonštrukcia, zmena dispozície bude v plnej miere zodpovedať budúcemu majiteľovi !
DISPOZÍCIA:
1. PODLAŽIE: obývačka, spálňa, technická miestnosť, kuchyňa, kúpeľná + špajza, chodba, dve komory. Úžitková plocha je 105 m².
1. NADZEMNÉ PODLAŽIE: obývačka, spálňa, detská, chodba, kúpeľná, kuchyňa + špajza – výstup na povalu ( pôdorys na vyžiadanie ). Úžitková plocha je 103,5 m².
Krytina je škridlová, vonkajšie omietky sú brizolitové, murivo je tehlové hr do 40 cm. Rodinný dom má prístavbu – v minulosti kotolňa na pevné palivo, teraz odkladacia miestnosť s rozlohou 16 m².
V dome je elektroinštalácia v čase obhliadky funkčná, rozvod studenej a teplej vody, funkčné plynové kúrenie, kotol ÚK demontovaný, sociálne vybavenie nie je.
Dom je napojený na studňu a má aj prívod na miestny vodovod. Kanalizácia v obci ešte nie je.
Obec sa nachádza sa v blízkosti maďarských hraníc, je v dobrej finančnej kondícii, má kompletnú občiansku vybavenosť vrátane škôlky, pošty, Penziónu s reštauráciou, COOP Jednota, Bufet, Pohostinstvo, multifunkčné ihrisko...
Na pozemku je samostatná drevená garáž pre jedno garážové státie s rozlohou 19 m².
Za domom sa nachádza udržiavaná záhrada s ovocnými stromami. Dom sa nachádza v tichom prostredí s ústretovými susedmi.

Bezplatné zabezpečenie hypotekárneho úveru, prostredníctvom profesionálneho tímu hypotekárnych špecialistov – spolupráca so všetkými bankami.
Cena nehnuteľnosti DOHODOU
Informácie a obhliadky Slavomír Gemer, mobil: 0908 911 146. Kompletnú aktualizovanú ponuku zaujímavých nehnuteľností nájdete na našej stránke WWW.AAA-REAL.SK
A A A Real
J. Kráľa č. 1, 974 01 Banská Bystrica
Slovenská republika

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 1 395 m2
Úžitková plocha 208,5 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

SK property s.r.o

Slavomír Gemer

zobraziť telefón