logo reality.sme.sk

2 izbový byt, Liptovský Mikuláš, 66 m², Novostavba ID: 1698556

Lokalita: Liptovský Mikuláš
Ulica: Júliusa Lenka
Pivničná plocha: 3 m2
Úžitková plocha: 66 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 28.05.2020
66 m2
123 000 €

Na predaj 2 izbový byt v novostavbe v Liptovskom Mikuláši - Palúdzka

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

RE/MAX ponúka na predaj nové byty v projekte "Nová Palúdzka".

Ponúkame na predaj 2 izbový byt na 3. poschodí bytového domu "E", orientovaný na V-Z. Byt je veľmi slnečný, teplý s dostatkom prirodzeného svetla. Celková úžitková plocha bytu je 66,2 m2 (vrátane loggie 3,4 m2 a pivnice v suteréne 4,9 m2).

DISPOZÍCIA BYTU: Vstupná predsieň, spálňa s výstupom na balkón orientovaný na východ, obývacia izba s prepojenou kuchyňou, špajza, samostatný šatník (príp. sklad), kúpeľňa s WC.

Viac info o byte ako aj 3D vizualizácie bytov nájdete na stránke www.novapaludzka.sk - bytový dom "E" .

Bytový dom E bude mať päť podlaží, dva vchody a na každom podlaží vo vchode budú len 2 byty! Len majitelia bytov v dome "E" si k bytu môžu prikúpiť aj samostatnú garáž!

Bytový dom bude riešený ako nízkoenergetická stavba s aplikáciou rekuperačného vetrania v každom byte. Rekuperačný systém je veľkým prínosom v kontexte kvalitného zdravého bývania a v kontexte kvality života. Alergici ocenia minimálnu prašnosť, vďaka permanentnému vetraniu ktoré zabezpečuje rekuperačný systém sa minimalizujú bolesti hlavy, zvýši sa koncentrácia, kvalita spánku a regenerácia ľudského organizmu. Kvalitné materiály použité na stavbu bytového domu, výrazným spôsobom prispievajú k zníženiu nákladov na bývanie. Energetická trieda domu je na dolnej hranici triedy A , čo prináša úsporu vo vykurovaní v porovnaní s bežným panelákovým bytom alebo bytom v staršej novostavbe.

Ďalšie podrobnejšie informácie o projekte ako aj štandarde a vybavení bytov nájdete na stránke www.novapaludzka.sk

Palúdzka je veľmi žiadaná a vyhľadávaná lokalita mesta Liptovský Mikuláš. Leží v západnej časti mesta, priamo na brehu vodnej nádrže Liptovská Mara. Zo severu a z východu ju obklopuje rieka Váh, ktorá severozápadne od centra Palúdzky ústi do vodnej nádrže. Približne stredom mestskej časti preteká v smere juh - sever riečka Demänovka.

Projekt Nová Palúdzka bude vybudovaný v lukratívnej časti, v blízkosti vilovej štvrti rodinných domov a v zástavbe existujúcich bytových domov s dobrou dopravnou dostupnosťou do centra mesta, zdravotníckych zariadení, športoviskám, školám...

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Úžitková plocha 66 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Poschodie 3

Kontaktné údaje

RE/MAX Slovakia

Chlebo Ivan

zobraziť telefón