logo reality.sme.sk

Chata, Horné Srnie, 150 m², Novostavba ID: 1698086

Lokalita: Horné Srnie
Ulica: Horné Srnie
Zastavaná plocha: 64 m2
Výmera pozemku: 414 m2
Úžitková plocha: 150 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 27.05.2020
150 m2
95 000 €

Novostavba Rekreačnej chaty v obci Horné Srnie, pozemok 414 m2

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na predaj veľmi peknú Rekreačnú chatu v nádhernom prírodnom prostredí Chránenej krajinnej oblasti Biele Karpaty. Chata kolaudovaná v roku 2020 sa nachádza na pozemku o veľkosti 414 m2, nad obcou Horné Srnie.

Chata má obytné podlažia 3 podlažia.
1. nadzemné podlažie tvorí vchod do chaty, spoločenská (obývacia) miestnosť s kuchynským kútom, kúpeľnou, samostatným WC a východom na prestrešenú terasu. Dreveným schodiskom sa dostaneme do podkrovného podlažia, ktoré pozostáva z 1 väčšej miestnosti (možnosť predeliť na 2). Toto podlažie je využívané ako spálňa.
Spodné (prízemné) podlažie má samostatný vstup a nachádza sa tu jedna miestnosť (spálňa alebo spoločenská miestnosť) a technická miestnosť, v ktorej sa nachádza kotol. bojler a čerpadlo.

Chata bola postavená z porfixu, je zateplená (15 cm polystyrén), má sedlovú strechu (strešná krytina Bramac). Podlahy v chate sú v kombinácií plávajúca (prízemie a 1NP), keramická dlažba (kúpeľňa, WC a terasa), drevo (podkrovie). Okná sú plastové, elektrika 220/380V, odpad napojený na čističku odpadových vôd, vykurovanie a ohrev vody je zabezpečené elektrickým kotlom (Vaillant) so zásobníkom. Voda je privedená zo studne domácou vodárňou.

Rekreačná chata je obývateľná je po celý rok, zabezpečená je Alarmom a má prípravu na kamerový systém. Prístup je prevažne po asfaltovej ceste, posledný úsek je po spevnenej kamenitej ceste. Parkovanie je možné priamo na oplotenom pozemku pri chate.
Na túto nehnuteľnosť je vypracovaný znalecký posudok (hodnota 132.000€). Chata má pridelené súpisné číslo.

Veľkou výhodou nehnuteľnosti je skutočne prekrásne prostredie s výhľadom na široké okolie. Chata je naviac vo výbornom stave a je postavená z kvalitných materiálov.
V prípade záujmu je možnosť odkúpiť aj vedľajšiu, rovnakú chatu.

--
Cena nehnuteľnosti je konečná vrátane kúpnej (nájomnej) zmluvy, kolkov a hypotekárneho poradenstva.

Viac informácií Vám rád poskytne maklér 0903 527 757 alebo 0903 296 559 (centrála spoločnosti)

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 3
Počet terás 1
Výmera pozemku 414 m2
Úžitková plocha 150 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Parkovanie Vyhradené parkovanie

Kontaktné údaje

Global Reality s.r.o.

Zuzana Serišová

zobraziť telefón