logo reality.sme.sk

Chata, Pohorelá, 90 m², Pôvodný stav ID: 1694906

Lokalita: Pohorelá
Ulica: Pohorela
Výmera pozemku: 400 m2
Úžitková plocha: 90 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 24.05.2020
90 m2
41 900 €

Pekná tradičná drevenica na Horehroní v tichom prostredí- Pohorelá - Nízke Tatry

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Nachádza sa v rázovitej dedinke Pohorelá, v Horehronskom podolí na úpätí Nízkych Tatier, okres Brezno. Situovaná je v tichej ulici na pozemku o výmere 400 m2, mimo hlavnej cesty. Drevenica je v pôvodnom ale zachovalom stave, je tu zavedená elektrina, pripojenie na vodu a kanalizáciu je na pozemku - je potrebné doviesť do chalupy. Prízemie pozostáva z murovanej časti, kde je izba a pivnica. Nadzemné podlažie pozostáva z tradičného dreveného gangu, kuchyne a izby. Vo vedľajšej murovanej časti, ktoré by sa dali prepojiť, je vstupná chodba, špajza, izba a ďalej pokračuje hospodárska časť, vhodná ako úložný priestor. Drevenička svojou pokojnou polohou ponúka ideálne miesto na rekreáciu v podhorskej Horehronskej obci, ktorá je od okresného mesta Brezna je vzdialená len 30 km, v blízkosti asi 13 km je technicky zasnežované lyžiarske stredisko Polomka - Bučnik, ďalšie lyž. stredisko Ski - Telgárt je vzdialené 17 km. Je tu občianska vybavenosť - ZŠ s MŠ, pošta, lekáreň, zubná ambulancia, všeobecný lekár, potraviny, stravovacie služby, pohostinstvá, okolie ponúka možnosti turistiky, cykloturistiky a výlety po okolí - Kráľova Hoľa - Patrí k najnavštevovanejším vrchom Nízkych Tatier a poskytuje rozsiahly kruhový výhľad na veľkú časť Slovenska. Z obce Šumiac vedie až na vrchol stará asfaltová cesta. Viac info Vám radi poskytneme pri obhliadke nehnuteľnosti alebo nás navštívte v novootvorených priestoroch na Rázusovej ulici v Brezne.

Akúkoľvek časť textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora. © 2020 Brezno reality s.r.o.
Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z.

Ponúkame kompletný servis spojený s predajom nehnuteľnosti, právny servis, poradenstvo pre bezpečný prevod nehnuteľnosti, hypotekárne poradenstvo-všetko bez poplatkov a ďalších navýšení.

Na našej stránke breznoreality.sk nájdete aj iné, podobné nehnuteľnosti.

Staňte sa fanúšikom na našom facebookovom profile BreznoReality - nehnutelnosti Brezno a budete mať vždy novú aktuálnu ponuku.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 3
Výmera pozemku 400 m2
Úžitková plocha 90 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav
Parkovanie Vyhradené parkovanie

Kontaktné údaje

Brezno reality, s.r.o.

Kristína Maruškinová

zobraziť telefón