logo reality.sme.sk

Hotel, penzion, Žilina, 271 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 1659637

Lokalita: Žilina
Ulica: Chotárna
Úžitková plocha: 271 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 06.05.2020
271 m2
549 000 €

Penzión s reštauráciou v Žiline, vhodný aj ako sídlo spoločnosti

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

3D sken nehnuteľnosti: https://my.matterport.com/show/?m=QPxamAPYwjr


Ponúkame Vám na predaj veľmi pekný penzión s reštauráciou v Žiline, časť Trnové so zastavanou plochou 271 m2 a celkovou plochou pozemku 1 875m2. Penzión prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2011 a je vhodný aj ako sídlo spoločnosti.


Z juhovýchodnej časti je dvojpodlažný so samostatným vchodom. V tejto časti sa nachádza pohostinstvo s kapacitou 40 osôb, ku ktorému vedie samostatná prístupová cesta slúžiaca na zásobovanie. Súčasťou je aj salónik s kapacitou 25 osôb, ktorému patrí letná terasa s kapacitou 40 osôb.


Severozápadná strana je jednopodlažná s možnosťou využiť obytné podkrovie. Prízemie slúži ako reštaurácia pre 100 hostí s plne vybavenou kuchyňou, skladom, kanceláriou, šatňou a sociálnym zariadením, súčasťou ktorého je aj bezbariérové WC. Celý tento priestor sa dá využiť aj ako školiaca či konferenčná miestnosť. V podkroví sa nachádza 7 izieb (14 lôžok) so sociálnym zariadením a sprchovacím kútom.


Priestory v tomto objekte sú vybavené multimediálnou technikou (WiFi, audio, video, satelitná televízia). Zabezpečenie objektu je prostredníctvom kamerového systému. Vykurovanie je zabezpečené plynovým kotlom.


Parkovanie pri objekte je bezproblémové s kapacitou 35 miest.


V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť Vám rada zodpoviem všetky otázky na tel.čísle 0948 626 621. Naša spoločnosť poskytuje služby realitného sprostredkovania, celoslovenskej inzercie, právneho  poradenstva už 13 rokov.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 271 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

WFG reality, s.r.o.

Martina Gočová

zobraziť telefón