logo reality.sme.sk

Hotel, Vlkanová, 565 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 1658584

Lokalita: Vlkanová
Ulica: Vlkanovská
Zastavaná plocha: 223 m2
Výmera pozemku: 565 m2
Celková plocha: 7402 m2
Úžitková plocha: 565 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 05.05.2020
565 m2
379 998 €

ViP Video. Dom+Reštaurácia a kemp pri rieke Hron -Vlkanová

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

ViPreality a 


Igor Ambrózy – expert na reality  Vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj dom + plne funkčnú a ziskovú reštauráciu s kempom a požičovňou člnov na brehu Hrona.
Kúpou týchto nehnuteľností získate jedinečný majetok, ktorý sa dá veľmi rýchlo zhodnotiť. Rýchla návratnosť a následná ziskovosť je zaručená. Objekt je veľmi vyhľadávaný a navštevovaný turistami, cyklistami a hlavne vodákmi. Sezóna trvá 4 mesiace a je tu možnosť rozšírenia na celoročnú prevádzku.


Atrakciou je žiadané ubytovanie v kempe, kde je okrem stanovania možnosť prespania v sudoch (sú súčasťou ceny).


Výhodná je aj cena za celý objekt a vybavenie, pretože cena sa odvíja od znaleckého posudku a vybavenie je vlastne ako bonus navyše. Takže máte možnosť výhodnej kúpy s bonusom cca. 50.000.-€. To nie je zlé, čo myslíte?


Ďalšou výhodou je možnosť kúpy susediaceho domu - bungalovu, ktorý je možné využiť na bývanie, podnikanie alebo ako penzión.
Viac informácii Vám poskytnem osobne.                             Ak si vaše podnikanie pri Hrone viete predstaviť a táto ponuka vás zaujala, tak neváhajte a zavolajte alebo napíšte mi ešte dnes a dohodnite si stretnutie. Čo keď ponuka zaujme viacerých a niekto vás predbehne...


 


Na cene aj obhliadke sa dá dohodnúť, stačí zdvihnúť telefón a zavolať mi na 0948 22 44 24, napísať na :  igor@ambrozy.sk© Všetky texty, obrázky, fotografie, videá, virtuálne prezentácie a 3Dprehliadky v inzercii a ďalšie tu uverejnené informácie, podliehajú autorským právam spoločnosti Amigo Real, s.r.o. Reprodukcia alebo opätovné použitie celku, alebo jeho častí nie je povolené bez písomného povolenia spoločnosti Amigo Real, s.r.o.Ku kúpe Vám ponúkam vybavenie financovania od 0,59% v akcii. Bezplatne..... Energetický certifikát nie je vytvorený.


Viac info telefonicky alebo mailom. Volať prosím denne do 18.00, po tomto čase už nemusí byť telefón "po ruke" :-)


Ozvem sa Vám hneď druhý deň. Vďaka za porozumenie. ID 177.


Táto ponuka je zaradená vo výmennom systéme Realitnej únie SR, MLS DX. DX je v percentách :-)


Garantujeme dohodu najlepšej ceny! U nás máte možnosť využiť bezplatné poradenstvo o najvýhodnejšom financovaní už od 0,59% !


Nás špecialista spolupracuje s 11-timi bankami a vie vybrať tú najlepšiu ponuku šitú Vám na mieru :-) Bezplatná starostlivosť po skončení fixácie = máte tú najvýhodnejšiu sadzbu po celú dobu trvania úveru. Aj s poistením pri strate zamestnania. Ponuka, financovania, ktoré banky priamo neponúkajú...


Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 565 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

Amigo Real, s r.o.

Igor Ambrózy

zobraziť telefón