logo reality.sme.sk

1 izbový byt, Biely Kostol, 33.06 m², Novostavba ID: 1657738

Lokalita: Biely Kostol
Ulica: Biely Kostol
Úžitková plocha: 33.06 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 04.05.2020
33,1 m2
54 780 €

Areté real, Predaj novostavby 1- izbového bytu s balkónom situovaného v prímestskej časti Trnavy v obci Biely Kostol

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 1- izbového bytu situovaného v prímestskej časti Trnavy v obci Biely Kostol. Byt o výmere 28,46 m2 + 4,60 m2 balkón sa nachádza na 2.poschodí v novostavbe bytového domu. Byt sa predáva v štádiu holobyt.


Dispozícia bytu:


- vstup


- kúpeľňa s WC


- obývacia izba, ktorá tvorí otvorený priestor s kuchynským kútom


- balkón


Objekt bytového domu je riešený ako šesťpodlažný celok bez podzemných podlaží, pričom prvé nadzemné podlažie je využívané ako priestor pre hromadnú garáž s 12 parkovacími státiami. Na prízemí sa nachádza vstupná hala, skladové priestory pre obyvateľov domu, vlastná kotolňa, kočikáreň a nevyhnutné technické zázemie. Päť nadzemných podlaží pozostáva z účelne riešených bytových jednotiek. Počet bytov v objekte je v celku malý, čo zaručuje pre klientov vyššiu mieru súkromia a prispieva k rodinnej atmosfére


Hlavné komunikačné jadro tvorí schodisko a výťah, je umiestnené na severnej strane. Hlavný vstup do bytového domu je situovaný zo západnej strany, od Hlavnej ulice. 


Bytový dom je situovaný v prímestskej časti TRNAVY v obci BIELY KOSTOL. Jedinečnosťou lokality je najmä spojenie krásnej  prírody  a zároveň bezprostrednej blízkosti mesta. Nachádza sa neďaleko prírodnej rezervácie s panoramatickým výhľadom na chrbát Malých Karpát. Originálna poloha sa tak stala rozhodujúcim faktorom pri precíznom výbere najvhodnejšieho územia pre pokojné a tiché rodinné bývanie.


Svojím atraktívnym prostredím tak poskytuje novým obyvateľom množstvo zaujímavých alternatív trávenia voľného času (v blízkosti sa nachádza menší rybník vytvorený pretekajúcou  riekou  Parná. Ten s obľubou domáci využívajú na trávenie voľných chvíľ v lete i v zime, športoviská, cyklotrasy...). K ďalším výhodám lokality patrí aj dobre vyvinutá dopravná dostupnosť, ktorá spája obec s centrom mesta. Blízkosť centra mesta a výnimočné výhľady, to všetko prispieva k pokojnému a harmonickému bývaniu pre mladé rodiny. Materská škola sa nachádza vo vzdialenosti asi 500 m, v centre obce Biely Kostol.


Pri riešení kvalitného bývania sa nezabudlo ani na pravidelné dopravné spojenie MHD. Frekvencia autobusového spojenia medzi mestom Trnava a obcou Biely Kostol sa značne posilnila. Trať MHD bola predĺžená a doplnená o autobusovú zastávku pre obyvateľov novej atraktívnej zóny PARNAS.


Cena 54 780 €


Kontakt: 0948/247 257


Viac info:  https://arete.sk/nehnutelnost/1656230/arete-real-predaj-novostavby-2-3-izbovych-bytov-so-zahradkami-v-tesnej-blizkosti-centra-mesta-pezinok.html


www.arete.sk

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Úžitková plocha 33,1 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Parkovanie Vyhradené parkovanie
Poschodie 2

Kontaktné údaje

Areté real, s.r.o.

Ing. Renata Staroňová

zobraziť telefón