logo reality.sme.sk

Reštaurácia, Vlkanová, 565 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 1656030

Lokalita: Vlkanová
Ulica: Vlkanovská
Zastavaná plocha: 223 m2
Výmera pozemku: 565 m2
Celková plocha: 7402 m2
Úžitková plocha: 565 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 30.04.2020
565 m2
209 998 €

ViP Video. Reštaurácia a kemp pri rieke Hron, zabehnutá prevádzka, Banská Bystrica-Vlkanová

POPIS NEHNUTEĽNOSTI


ID 175


ViPreality a 


Igor Ambrózy – expert na reality  Vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj zabehnutú, plne funkčnú a ziskovú reštauráciu s kempom a požičovňou člnov na brehu Hrona.VÝHODY: Kúpou tejto nehnuteľnosti získate jedinečný majetok, ktorý sa dá veľmi rýchlo zhodnotiť. Rýchla návratnosť a následná ziskovosť je zaručená. Objekt je veľmi vyhľadávaný a navštevovaný turistami, cyklistami a hlavne vodákmi. Sezóna trvá 4 mesiace a je tu možnosť rozšírenia na celoročnú prevádzku.


Atrakciou je žiadané ubytovanie v kempe, kde je okrem stanovania možnosť prespania v sudoch (sú súčasťou ceny).


Výhodná je aj cena za celý objekt a vybavenie, pretože cena sa odvíja od znaleckého posudku a vybavenie je vlastne ako bonus navyše. Takže máte možnosť výhodnej kúpy s bonusom cca. 50.000.-€. To nie je zlé, čo myslíte?


Ďalšou výhodou je možnosť kúpy susediaceho domu - bungalovu, ktorý je možné využiť na bývanie, podnikanie alebo ako penzión.POLOHA : Reštaurácia sa nachádza vo Vlkanovej pri Banskej Bystrici priamo na brehu rieky Hron . Veľmi výhodná poloha umožňuje širokú paletu športových a relaxačných činností. K dispozícii je aj veľká trávnatá plocha cca. 7000m2, kde je kemp, pódium, detské preliezačky, toalety, sprchy a garáž na náradie a pomôcky.POPIS NEHNUTEĽNOSTI : Reštaurácia (označená súpisným číslom) je v prevádzke  od roku 2010 (novopostavená),  je vo veľmi dobrom technickom stave. Predáva sa kompletne zariadená s vybavením ako je vidieť na foto. Zariadená kuchyňa, peletová pec, kachľová pec, eurookná, masívne stoly na mieru, výčapné zariadenie, chladničky, atď. Audio a video technika je za doplatok.


V prevádzke  sa nachádza kuchyňa, bar, sociálne zariadenia, sklad, garzónka (pre personál), kemp, požičovňa člnov, garáže, parkovanie.... Obľúbené je aj letné grilovanie v samostatnom grilovacom stane.


Okrem samotnej plne funkčnej prevádzky reštaurácie je k dispozícii aj vybavená požičovňa člnov, ktorá je mimochodom veľmi zaujímavá aj po finančnej stránke. Jej súčasťou sú člny rafty, veslá, kompresor, vesty, auto, príves, garáž..... (požičovňa je za doplatok)ROZLOHA: Pozemok pod reštauráciou má výmeru 565m2 vrátane pozemku na brehu Hrona. K tomu je v prenájme za výhodnú cenu pozemok, kde je kemp, ubytovanie v sudoch, pódium a sociálne zariadenia (WC a sprchy) o výmere 7000m2.


 Areál je hlavne v letnej sezóne veľmi navštevovaný a svojou rozlohou a polohou je predurčený aj na väčšie podujatia, koncerty, akcie pre deti, športovcov, vodákov a pod. 


Samotná prevádzka a jej tržby sú veľmi zaujímavé, viac info vám viem dať osobne. V zime je prevádzka zatvorená, informujte sa o obhliadke u mňa.                             Ak si vaše podnikanie pri Hrone viete predstaviť a táto ponuka vás zaujala, tak neváhajte a zavolajte alebo napíšte mi ešte dnes a dohodnite si stretnutie. Čo keď ponuka zaujme viacerých a niekto vás predbehne...


 


Na cene aj obhliadke sa dá dohodnúť, stačí zdvihnúť telefón a zavolať mi na 0948 22 44 24, napísať na :  igor@ambrozy.sk© Všetky texty, obrázky, fotografie, videá, virtuálne prezentácie a 3Dprehliadky v inzercii a ďalšie tu uverejnené informácie, podliehajú autorským právam spoločnosti Amigo Real, s.r.o. Reprodukcia alebo opätovné použitie celku, alebo jeho častí nie je povolené bez písomného povolenia spoločnosti Amigo Real, s.r.o.Ku kúpe Vám ponúkam vybavenie financovania od 0,59% v akcii. Bezplatne..... Energetický certifikát nie je vytvorený.


Viac info telefonicky alebo mailom. Volať prosím denne do 18.00, po tomto čase už nemusí byť telefón "po ruke" :-)


Ozvem sa Vám hneď druhý deň. Vďaka za porozumenie. ID 175.


Táto ponuka je zaradená vo výmennom systéme Realitnej únie SR, MLS DX. DX je v percentách :-)


Garantujeme dohodu najlepšej ceny! U nás máte možnosť využiť bezplatné poradenstvo o najvýhodnejšom financovaní už od 0,59% !


Nás špecialista spolupracuje s 11-timi bankami a vie vybrať tú najlepšiu ponuku šitú Vám na mieru :-) Bezplatná starostlivosť po skončení fixácie = máte tú najvýhodnejšiu sadzbu po celú dobu trvania úveru. Aj s poistením pri strate zamestnania. Ponuka, financovania, ktoré banky priamo neponúkajú...


Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 565 m2
Vek 2010
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia
Parkovanie Vyhradené parkovanie
Energetický certifikát Nemá

Kontaktné údaje

Amigo Real, s r.o.

Igor Ambrózy

zobraziť telefón