logo reality.sme.sk

Chata, Hubina, 16 m², Pôvodný stav ID: 1655480

Lokalita: Hubina
Ulica: Hubina
Výmera pozemku: 394 m2
Úžitková plocha: 16 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 29.04.2020
16 m2
22 000 €

Chatka a záhrada /394 m2/ Hubina

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na predaj chatu so záhradou v záhradkárskej osade v kat. obce Hubina. Do osady vedú dve prístupové štrkové cesty, jedna z obce Hubina , druhá z Moravian nad Váhom. Chata je umiestnená v lese Považského Inovca na hranici obcí.v lokalite "Nad mlynom". Zastavaná plocha chaty je 16m2, V drevenej chate je na prízemí spoločenská miestnosť, na poschodí priestor na spanie, pod chatou i pivnica na uskladnenie ovocia, zeleniny i náradia. Chatka má plechovú strechu. Na pozemku sa nachádza i malý krytý altánok. Voda v osade je zo studne, osada nemá elektrinu. Veľkosť pozemku 394 m2.Stav objektu: pôvodný stav.

Názor makléra: Chata je vhodná pre ľudí obľubujúcich kľudné prostredie, uprostred hôr s výhľadom na protiľahlé svahy je naozaj malebné. Obľúbené miesto na hubárčenie či turistiku.

Potrebujete úver?
Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností, odmenu R1reality
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní

Všetky informácie Vám radi poskytneme v R1reality, zavolajte nám a rezervujte svoj termín na obhliadku tejto jedinečnej nehnuteľnosti.

R1reality ...rýchla cesta k novému bývaniu.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 394 m2
Úžitková plocha 16 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

R1reality

R1reality

zobraziť telefón