logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Vlkanová, 106 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 1652134

Lokalita: Vlkanová
Ulica: Vlkanovská
Zastavaná plocha: 106 m2
Výmera pozemku: 638 m2
Úžitková plocha: 106 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 24.04.2020
106 m2
199 998 €

Vip Video. Bungalov 3+kk, nízke mesačné náklady, bazén, terasa, gril - Vlkanová

POPIS NEHNUTEĽNOSTI


ID 173 
Igor Ambrózy – Expert na reality vám ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa zaujímavý  bungalov 3+kk s bazénom –  v obci Vlkanová neďaleko Banskej Bystrice.


 
VÝHODY: hľadáte bývanie v kvalitne postavenom dome s možnosťou rozšírenia do budúcna? Máte radi blízkosť rieky a radi športujete? Tento bungalov je potom vhodný práve pre Vás. Bungalov má vyhrievaný bazén, záhradnú sprchu, trampolínu, štýlové sedenie s grilom, záhradný domček, prístrešok na dve autá s bránou na diaľkové ovládanie. Dom je momentálne riešený ako prízemný, ale je tam možnosť dozariadenia podkrovia. Výhodou je jeho poloha medzi riekou Hron a rodinnou cyklocestou a tiež blízkosť Banskej Bystrice, kde sa rýchlo a bezproblémovo dostanete autom, vlakom, či autobusom.


 


ROZLOHA : Bungalov má rozlohu cca. 105m2, k tomu pozemok cca. 638m2. Na pozemku je vyhrievaný bazén o veľkosti cca. 15m2. Z domu k bazénu sa ide cez zastrešenú terasu, ktorá je spojená s obývačkou.DISPOZÍCIA: Dom pozostáva z priestrannej obývačky s krbom, ktorá je spojená s kuchyňou. Z obývačky je východ na vonkajšiu terasu. Do domu sa vchádza cez vstupnú chodbu, ktorá ústi do hlavnej chodby. Naľavo z tejto chodby sa ide do spálne a detskej izby, ktoré sú vedľa seba. Pri nich je z jednej strany chodby kúpeľňa s WC a oproti je komora so schodmi do podkrovia. Napravo je spomínaná obývačka.
POZEMOK : je rovinatý, má výmeru 638m2 a je lichobežníkového tvaru neďaleko rieky Hron, ktorá je hneď za plotom. Na pozemku je bazén, záhradný domček, sedenie s grilom.LOKALITA: Nehnuteľnosť sa nachádza k kľudnej časti obce Vlkanová medzi riekou Hron a rodinnou cyklocestou smer Banská Bystrica. V obci Vlkanová sa nachádza škola, škôlka, obchody, pošta... Obec Vlkanová sa nachádza len cca 10kmkm od mesta Banská Bystrica. Dobrá dostupnosť do mesta autom (žiadne zápchy), autobusom alebo vlakom.Ak si tu viete predstaviť svoje bývanie a táto ponuka vás zaujala, tak neváhajte a zavolajte alebo napíšte mi ešte dnes a dohodnite si stretnutie. 


 


Na cene aj obhliadke sa dá dohodnúť, stačí zdvihnúť telefón a zavolať mi na 0948 22 44 24, napísať na :  igor@ambrozy.sk© Všetky texty, obrázky, fotografie, videá, virtuálne prezentácie a 3Dprehliadky v inzercii a ďalšie tu uverejnené informácie, podliehajú autorským právam spoločnosti Amigo Real, s.r.o. Reprodukcia alebo opätovné použitie celku, alebo jeho častí nie je povolené bez písomného povolenia spoločnosti Amigo Real, s.r.o.Ku kúpe Vám ponúkam vybavenie financovania od 0,59% v akcii. 


Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 3
Počet terás 1
Výmera pozemku 638 m2
Úžitková plocha 106 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia
Parkovanie Garáž
Energetický certifikát C

Kontaktné údaje

Amigo Real, s r.o.

Igor Ambrózy

zobraziť telefón