logo reality.sme.sk

Výroba, Ďanová, 460 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 1618708

Lokalita: Ďanová
Ulica: Ďanová
Výmera pozemku: 1024 m2
Úžitková plocha: 460 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 25.02.2020
460 m2
Cena na vyžiadanie

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS - Podnikateľský objekt 10 km od Martina

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na predaj podnikateľský objekt v obci Ďanová. Priestor je momentálne využívaný ako stolárska dieľňa, na tento účel je plne prispôsobený, po všetkých potrebných úradných kontrolách. Objekt sa však dá využiť aj na iné podnikateľské účely, aj na hlučnejšiu prevádzku.
Pozemok je vysporiadaný o výmere 1024 m2. Budova na pozemku je rozlohou 460 m2, pričom stavba je postavená do tvaru T o rozmeroch cca 10m x 20m a 12m x 24m. V budove sú taktiež priestory ako kancelária, miestnosť pre zamestnancov, kúpeľňa, samostatné WC, vlastná kotolňa s pecou na pevné palivo (celý objekt je vykurovaný) a priestory v zmysle zákonných noriem. Prevádzka prešla aj kontrolou Úradu hygieny.
Vstup do objektu je riešený z dvoch strán. Vstup je dostatočne veľký na to, aby bolo možné sa v prípade potreby dostať do priestorov aj nákladným autom.
Priestory majú samozrejme napojenie na inžinierske siete - elektrika, voda, odpad zabezpečený žumpou. Nároky na vysoký odber elektriky je zabezpečený - elektroinštalácia má všetky potrebné revízie.
Prístup po asfaltovej ceste.
Polovica stavby je zastrešená šikmou strechou s podkrovným priestorom, kde je ešte cca 200 m2 priestoru, ktorý je tiež možné využiť - momentálne sa podkrovie v prípade potreby využíva ako sklad dreva.
Zabezpečíme Vám kompletný právny servis, zastupovanie na Katastri, hypotekárne poradenstvo, konzultáciu s projektantom, konzultáciu so statikom.

Dávame do pozornosti našu službu BEZPLATNÉ PORADENSTVO vrátane diskrétneho riešenia DLHOV, EXEKÚCIÍ, DRAŽIEB.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 460 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

Reality D.P.A.

Ing. Iveta Šajgalíková

zobraziť telefón