logo reality.sme.sk

Polyfunkčný objekt, Polomka, 270 m², Pôvodný stav ID: 1591470

Lokalita: Polomka
Ulica: Bernolákova
Výmera pozemku: 1267 m2
Úžitková plocha: 270 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 20.01.2020
270 m2
65 000 €

Obchodná budova penzión chata dom výhodná investícia Horehronie Polomka

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na predaj objekt s bytovou jednotkou. V budove bola predajňa potravín a mäsiarstva. Na poschodí je kompletná bytová jednotka 4 izby plus kúpeľňa a osobitne toaleta. Kúrenie je riešené plynom /gamatky/. Budova ponúka široký záber využitia či už na predajňu, reštauráciu, penzión, bývanie, prenájom. Veľkorysý pozemok na parkovanie, vybudovanie športoviska alebo wellness..

V obci narastá dopyt po ubytovacích kapacitách a preto je táto nehnuteľnosť vzhľadom k cene ideálna na investíciu. Majitelia sú otvorení rokovaniu o cene.

V obci je lyžiarsky vlek Polomka Búčnik, rozhľadna, lezecká stena cyklotrasy, možnosti turistiky, hubárčenie, krásna príroda. Vo vedľajšej dedinke je krytá plaváreň, sauna, rybník a bowling.Ak máte záujem o viac informácií, alebo obhliadku, kontakt: Dáša Frgelcová, 0907666687 /peknebyvanierk.sk/V prípade záujmu vieme riešiť aj 100% financovanie cez hypotekárny úver.V cene máte komplet právny servis.ZA TYP NA NOVÚ NEHNUTEĽNOSŤ DOM, BYT ALEBO POZEMOK DO NAŠEJ PONUKY VÁS ODMENÍME BONUSOM!!!


Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 270 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav
Parkovanie Verejné parkovanie

Kontaktné údaje

Pekné Bývanie realitná kancelária, spol. s.r.o.

Dáša Frgelcová

zobraziť telefón