logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Martin, 200 m², Pôvodný stav ID: 1591205

Lokalita: Martin
Ulica: kollarova
Zastavaná plocha: 530 m2
Výmera pozemku: 1473 m2
Úžitková plocha: 200 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 20.01.2020
200 m2
Cena na vyžiadanie

Na predaj 4 izbový RD takmer v centre Martina

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame novú službu: predajte Vašu nehnuteľnosť cez nás a máte od nás auto so šoférom na sťahovanie GRÁTIS. Pri exkluzívnej spolupráci máte v cene KOMPLET SŤAHOVANIE.

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový rodinný dom, ktorý sa nachádza takmer v centre Martina postavený na rozľahlom rovinatom pozemku o výmere 1473 m2.
Rodinný dom je vhodný tak ako na bývanie, tak je vhodný aj na podnikateľské účely, keďže poloha domu je s výbornou občiankou vybavenosťou takmer v centre mesta, je možné dom využiť aj na súkromnú ambulanciu alebo iný podnikateľský zámer. Dispozičné riešenie domu je: vstupná chodba, kuchyňa, špajza ,kúpeľňa, WC, dve samostatné neprechodné izby, na ďalšom poschodí sa nachádzajú ďalšie 2 izby, z ktorých je výstup na balkón. Dom je celý podpivničený s garážou o výmere 100m2. V dome sa stále kúri, je ihneď obývateľný . Rodinný dom je napojený na všetky inžinierske siete: plyn, voda, kanalizácia elektrika. Okná sú pôvodné drevené. Kúpou ihneď voľný.Zabezpečíme Vám kompletný právny servis, zastupovanie na Katastri, hypotekárne poradenstvo, konzultáciu s projektantom, konzultáciu so statikom.

Dávame do pozornosti našu službu BEZPLATNÉ PORADENSTVO vrátane diskrétneho riešenia DLHOV, EXEKÚCIÍ, DRAŽIEB.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 4
Počet balkónov 1
Výmera pozemku 1 473 m2
Úžitková plocha 200 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

Reality D.P.A.

Jarmila Končeková

zobraziť telefón