logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Ruská Bystrá, 170 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 1590827

Lokalita: Ruská Bystrá
Výmera pozemku: 1276 m2
Úžitková plocha: 170 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 20.01.2020
170 m2
Cena na vyžiadanie

predaj rodinný dom, predaj vila, predaj apartmánový dom, Valaská, Bystrá, Mýto pod Ďumbierom, Tále, pozemok 1276

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Pekné Bývanie realitná kancelária spol. s.ro. Vám ponúka na predaj rodinný dom/ vilu/ apartmánový dom vo Valaskej - čast Piesok, susedné obce sú Bystrá, Lokalita Tále, Mýto pod Ďumbierom v lokalite Nízkych Tatier.

Nachádza sa po pravej strane v jednoradovej zástavbe, vedľa hlavnej cesty smerom na Bystrú, Tále a Mýto pod Ďumbierom. Dom bol skolaudovaný v roku 1997 a je po kompletnej rekonštrukcii. Je vo výbornom stave, celoročne obývaný, vhodný na okamžité bývanie, alebo na rekreáciu, alebo ako penzión.Vnútorná dispozícia domu :Dom pozostáva z dvoch samostatných apartmánov, ktorý každý ma samostatný vchod.

Apartmán je kuchynka s obývačkou,kúpeľna s WC a sprchovacím kútom, dvomi spálňami a špajzou.

V celom dome sú plastové okná.

Kúrenie je zabezpečené drevosplyňujúcim kotlom s inteligentným riadením kúrenia, novým plynovým kotlom s inteligentným riadením kúrenia a funguje aj elektrické kúrenie (toto sa využíva najmenej z dôvodu hospodárnosti)Vonkajšia časť :Súčasťou domu je prístavba letnej kuchynky, resp. spoločenskej miestnosti, prístrešok na dve autá, hospodárska budova a dreváreň. Celý pozemok je oplotený, vyrovnaný so zámkovou dlažbou, trávnikmi a záhradkou.Možnosť rekreácie :Oblasť, v ktorej sa dom nachádza ponúka veľké možnosti trávenia voľného času.Neďaleko je Bystrianska jaskyňa, Jaskyňa mŕtvych netopierov, 18 a 9-jamkové golfové ihrisko Tále, lyžiarske strediská Tále, Mýto pod Ďumbierom a Chopok juh, vodná nádrž Krpáčovo, Lesnícky skanzen a Čiernohronská železnička v Čiernom Balogu.PRE VIAC INFORMÁCIÍ PROSÍM VOLAJTE 0948 336 606 p. Halgašbenefity pre Vás:Ďalších pár nehnuteľností v okolíkompletný právny a katastrálny servis v ceneodmena za tip (viac info po telefóne alebo osobne)súkromný maklér (najviac obľúbená služba našej kancelárie - pýtajte sa na ňu)


Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 1 276 m2
Úžitková plocha 170 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia
Parkovanie Garážové státie
Energetický certifikát B

Kontaktné údaje

Pekné Bývanie realitná kancelária, spol. s.r.o.

Ján Halgaš

zobraziť telefón