logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Telgárt, 250 m², Pôvodný stav ID: 1590826

Lokalita: Telgárt
Výmera pozemku: 1349 m2
Úžitková plocha: 250 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 20.01.2020
250 m2
62 000 €

Dom penzión stolárska dielňa autodielňa Telgárt Horehronie

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na predaj dom s hospodárskou budovou vo vyhľadávanej lokalite obce Telgárt, vhodný na bývanie, prenajímanie, penzión, stolársku dielňu, autodielňu a iné využitie.. Je to výhodná kúpa aj ako investícia, vzhľadom na veľkorysý pozemok, ktorého časť, môže budúci vlastník predať ako stavebný pozemok na chatu alebo chalupu. Dom sa nachádza v blízkosti lyžiarskeho vleku Ski Telgárt. Don pozostáva z troch podlaží a to suterén, prvé podlažie a podkrovie.. Pre budúceho majiteľa nie je nutné rekonštruovať všetky tri podlažia avšak nehnuteľnosť ponúka aj túto možnosť.. V suteréne sa nachadza kuchyňa, kúpeľňa, kotolňa so zánovnou, tri roky používanou liatinovou pecou na pevné palivo s horákom aj na pelety. Prvé nadzemné podlažie- kuchyňa, obývačka s jedálňou, kúpeľňa, 2 izby a šatník so schodami do podkrovia, ktoré je riešené v prípade záujmu a potreby nového majiteľa ako samostatná bytová jednotka, poprípade na prenájom. V hospodárskej budove je potiahnuté podlahové kúrenie, takže je vhodná nielen na chov hospodárskych zvierat ale aj ako výrobná hala, autodielňa, stolárska dielňa a k tejto budove je aj osobitný prístup z ulice cez most priamo do haly, hospodárskej budovy, takže je možné ju prenajať a následne profitovať z prenájmu.

V obci je už v tomto období nadostatok ubytovacích kapacít. Využite možnosť výhodne investovať.

Obec je vyhľadávaná turistami pre krásu tunajších turistických chodníkov, cykloturistiky, viaduktu, hubarčenia, zberu lesných plodov a bylín. Je tu kompletná občianska vybavenosť. 

Ak máte záujem o viac informácií alebo obhliadku, kontakt: Dáša Frgelcová, 0907666687/peknebyvanierk.sk/V prípade záujmu vieme riešiť aj 100% financovanie cez hypotekárny úver.V cene máte komplet právny servis.ZA TYP NA NOVÚ NEHNUTEĽNOSŤ DOM, BYT ALEBO POZEMOK DO NAŠEJ PONUKY VÁS ODMENÍME BONUSOM!!!


Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 1 349 m2
Úžitková plocha 250 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav
Parkovanie Garáž
Energetický certifikát Nemá

Kontaktné údaje

Pekné Bývanie realitná kancelária, spol. s.r.o.

Dáša Frgelcová

zobraziť telefón