logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Pohronská Polhora, 120 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 1590823

Lokalita: Pohronská Polhora
Ulica: Bániky
Výmera pozemku: 697 m2
Úžitková plocha: 120 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 20.01.2020
120 m2
32 000 €

Exkluzívne, celý cez úver, predaj dom, Pohronská Polhora, Brezno

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Pekné Bývanie realitná kancelária spol. s.r.o. Vám ponúka na predaj rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii v obci Pohronská Polhora. Tichá a slušná časť. Veľmi dobrý susedia. Žiadny neprispôsobiví občania v okolí.Rodinný dom je čiastočne podpivničený s jednou obytnou izbou v podkroví.PP:letná kuchňa, pivnica1. NP :chodba, predná izba, kúpelňa s wc, stredná izba, zadná izba, kuchyňa, chodba so schodami na povalu, komora,2. NP, povala a jedna obytná izba 

Rodinný dom je murovaný s plechovou strechou, čiastočne podpivničený. Je predajom voľný, všetko v ňom funguje. v závislosti od náročnosti je hneď obývateľný.

Ústredné kúrenie nie je, ale výhodou je rozvod plynu takže je možné mať plynové ústredné kúrenie. Odpad je riešený žumpou. Kanalizácia je vybudovaná mala by byť spustená tento rok. Aktuále sa kúri gamatkami a kachlovými pecami. Krytina strechy je pozink. plech, ktorý je ok, len vyžaduje náter.Na dvore je studňa s vodou vysokej kvality (pitná), ktorá je dovedená aj do domu, obecná voda nie je v dome napojená( v prípade záujmu je prípojka v predzáhradke), ovocné kríky a stromčeky, príslušenstvo (maštal, dielňa,humno), ktoré je zakreslené na mape.Tento dom je ihneď voľný k nasťahovaniu a plne funkčný.Výhody a prednosti:Nádherné výhľady, ticho a pokoj, blízko okresného mesta cca 10 minút, Doma sa predáva ako stojí a s príslušenstvom !!!!!!!!!PRE VIAC INFORMÁCIÍ PROSÍM VOLAJTE 0948 336 606 p. Halgašbenefity pre Vás:Ďalších pár nehnuteľností v okolí100% financovanie splátka od 115 EURauto na sťahovanie zadarmokompletný právny a katastrálny servis v ceneodmena za tip (viac info po telefóne alebo osobne)súkromný maklér (najviac obľúbená služba našej kancelárie - pýtajte sa na ňu)


Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 697 m2
Úžitková plocha 120 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Parkovanie Vyhradené parkovanie
Energetický certifikát Nemá

Kontaktné údaje

Pekné Bývanie realitná kancelária, spol. s.r.o.

Ján Halgaš

zobraziť telefón