logo reality.sme.sk

Kancelárie, Piešťany, 50 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 1580926

Lokalita: Piešťany
Ulica: sv. Cyrila a Metoda
Úžitková plocha: 50 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 03.01.2020
50 m2
77 500 €

NEBYTOVÝ PRIESTOR 52M2, PIEŠŤANY, ul. sv. Cyrila a Metoda

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

177965 - Realitná kancelária VAŠE REALITY Vám ponúka na predaj byty a nebytové priestory v bytovom dome na ulici Sv. Cyrila a Metoda v Piešťanoch. Objekt s tromi nadzemnými podlažiami a jedným podzemným podlažím sa nachádza mimo hlavnej ulice a vznikol prestavbou administratívno-prevádzkovej budovy postavenej v r. 1996 na bytový dom. Kompletná rekonštrukcia interiéru aj exteriéru bytového domu prebehla koncom roku 2019 a začiatkom 2020 a kolaudácia je plánovaná na jún-júl 2020.


DISPOZÍCIA BYTOVÉHO DOMU


Na prízemí / I.NP sú nebytové priestory - dve samostatné kancelárie s hygienickým zázemím, ktoré je možné jednoduchou stavebnou úpravou vzájomne prepojiť.


Na 1. poschodí / II.NP sú 3 byty, 1x jednoizbový byt s balkónom, 1x jednoizbový byt bez balkónu a 1x dvojizbový byt s loggiou.


Na 2. poschodí / III.NP sú 2 byty, 1x dvojizbový byt s loggiou a 1x trojizbový byt s balkónom.


V suteréne  / I.PP je 6 pivničných kobiek, ktoré prislúchajú k jednotlivým bytom.


STAVBA


Obvodové múry sú z tvárnic hr. 45cm, priečky z tvárnic hr. 11,5 cm. Vnútorné nosné steny - pozdĺžne medzi jednotlivými bytmi a komunikačnou chodbou, sú z tvárnic hr. 25. Priečne nosné steny sú z tvárnic hr. 25. Obvodové múry sú zateplené izolačnými doskami z minerálnej vlny hr. 15 cm. Strešná izolácia je z minerálnej vlny ISOVER hr. 15 cm.  Strešná krytina je oceľová škridlová krytina  MASLEN. Okná sú plastové trojsklo vo farbe biela. Vstupné dvere do bytov sú protipožiarne. Vnútorné omietky sú vápenocementové. Stropy sú sadrokartónové. Bytový dom je čiastočne podpivničený a ku každému bytu prináleží pivničná kobka v suteréne bytového domu. Podľa konštrukčného vyhotovenia a vybavenia bude bytový dom zatriedený do energetickej triedy "B ".


VYKUROVANIE


Kúrenie - centrálny systém vykurovania /plynovým kotlom v kotolni na prízemí/, prostredníctvom teplovodného ústredného kúrenia so samostatnými meračmi pre jednotlivé byty. Nebytové priestory majú samostatné vykurovanie.


PARKOVANIE


Ku každému bytu a nebytovému priestoru je prináleží jedno vonkajšie parkovacie miesto o výmere 13 m2 v uzavretom dvore za bytovým domom s diaľkovo ovládanou rampou ktoré je v cene v hodnote 77 500 €.


PONUKA A CENNÍK NEBYTOVÝCH PRIESTOROV - VO VYHOTOVENÍ ŠTANDARD : / - vstupné bezpečnostné dvere, interiérové dvere, podlahové krytiny, svetidlá, zásuvky, vypínače/


PRÍZEMIE / 1.NP                                                                                                                   Pre firmy možný odpočet DPH!


kancelária č. 1   -  44,52 m2 + 7,47 m2 zázemie            .....................    77.500 € s DPHDISPOZÍCIA NEBYTOVÉHO PRIESTORU:


KANCELÁRIA č. 1     orientácia miestností: Sever


kancelária   44,52 m2,  chodba 1,30 m2,  chodba  1,12 m2, kúpeľňa 3,70 m2,  WC  1,12 m2,  výlevka 1,36 m2Pre bližšie informácie, resp. dohodnutie termínu stretnutia kontaktujte prosím našu spoločnosť


na tel.č. 0905 436 650 alebo  mailom na moravcik@vasereality.sk


Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 1
Úžitková plocha 50 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

VAŠE REALITY s.r.o.

Ing. Rudolf Moravčík, RSc.

zobraziť telefón