logo reality.sme.sk

Polyfunkčný objekt, Banská Bystrica, 737 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 1534477

Lokalita: Banská Bystrica
Ulica: Lazovná
Zastavaná plocha: 240 m2
Výmera pozemku: 419 m2
Úžitková plocha: 737 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 20.10.2019
737 m2
569 000 €

Mešťianský dom v centre Banskej Bystrice

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná kancelária MAXISS Vám ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný a ihneď užívania schopný mešťiansky dom v Lazovnej ulici, v centre Banskej Bystrice.

Ponúkaný dom je v dobrom technickom stave. Na prízemí a na 1. poschodí sú miestnosti, ktoré je možné využívať ako obchodné priestory alebo ako kancelárie. Tieto priestory je možné ihneď používať či už pre vlastnú potrebu, alebo na prenájom. Na ďalších dvoch podlažiach je začatá vstavba ďalšieho priestoru, ktorej výsledkom môže byť podľa uváženia nového majiteľa realizácia ďalších kancelárskych priestorov, alebo aj výstavba veľmi atraktívnych bytov takmer v centre mesta. Alternatívne je možné prízemie využívať ako reštauráciu prípadne celý objekt prerobiť na penzión.

Predávaný objekt sa nachádza na vlastnom pozemku s dvorom v ktorého časti je vyhotovené parkovanie na parkovisku zo zámkovej dlažby pre 8 automobilov čo je v tejto časti mesta veľká výhoda.

Pre viac odpovedí na Vaše otázky ako aj obhliadku nás môžete kontaktovať na telefónnom čísle 0905 613 160 alebo mailom na adrese: kovalik@maxiss.sk

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 737 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Parkovanie Vyhradené parkovanie

Kontaktné údaje

MAXISS

Ing. Koloman Kovalík

zobraziť telefón