logo reality.sme.sk

Polyfunkčný objekt, Zlaté Moravce, 257 m², Pôvodný stav ID: 1507914

Lokalita: Zlaté Moravce
Ulica: Prílepy
Výmera pozemku: 8663 m2
Úžitková plocha: 257 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 23.09.2019
257 m2
650 000 €

Polyfunkčný objekt - rodinný dom,výrobný objekt/hala na jednom pozemku 8663 m2 ID 130-12-MIG

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

133-18-MIG
Na predaj polyfunkčný areál v strategicky veľmi zaujímavej lokalite Zlaté Moravce – Prílepy,len 5 min. od rýchlostnej komunikácie R1 s dialničným privádzačom na obidva smery.
Vzdialenosti :Zlaté Moravce – 4 km,Nitra – 28 km, Banská Bystrica – 90 km,Bratislava – 110 km...
Rovinatý,upravovaný, pravidelne udržiavaný areál sa nachádza na pozemku s rozlohou až 8 663 m2.Možnosť bývania aj podnikania v jednom.
Vzhľadom k rozlohe pozemku, rovnému reliéfu, rozsiahlym asfaltovým plochám a vybudovaným inžinierskym sieťam ponúka tento areál širokú škálu využitia. Bezproblémové je tiež pokrytie všetkých komunikačných kanálov a internetu. Či už podnikáte v oblasti autodopravy a logistiky, výroby alebo v sfére služieb, budete tu mať istotu stabilného zázemia.
Na priemyselnej časti pozemku sa nachádza výrobná hala o rozlohe 530 m2 s priľahlými skladovými a hospodárskymi budovami s celkovou zastavanou plochou 280 m2 . Budova, s výškou stropu 3-4,5m, je plynofikovaná a vybavená kladkovym žeriavom. Samozrejmosťou sú reprezentatívne a kancelárske priestory a WC. Súčasťou je aj certifikovaná a schválená lakovacia kabína (objekt bol v minulosti využívaný ako autoservis).

Samotný dom ponúka obytné priestory o rozlohe 257 m2 . Dom je vykurovaný podlahovým kúrením na plyn s možnosťou využitia teplovzdušného krbu na drevo. Priestranná garáž s carportom poskytuje priestor pre tri autá. Jej súčasťou je aj samostatná miestnosť s plne vybavenou posilňovňou. Úžitková plocha 77m2. Garáž a dom obklopuje veľkorysú terasu s krbom, bazénom a jazierkom s rybníkom. Odsadenie domu ďalej od ulice, ako aj vlastná príjazdová cesta, zabezpečujú vysokú mieru súkromia a pokoja.
Celistvosť pozemku dopĺňa ovocný sad a vlastná artézska studňa. Počas vegetačného obdobia poskytuje širokú škálu tunajších ovocných plodín. Kompletne oplotený areál s možnosťou expanzie a prikúpenia priľahlých pozemkov.
Zaujímavá príležitost z investičného hľadiska – možnosť ďalsej výstavby – bývanie,podnikanie,ubyt.zariadenia,agroturistika....Oplatí sa vidieť
V blízkom okolí veľa zaujímavých vecí aj z hľadiska turistiky – zámok Topoľčianky,národný žrebčín Topoľčianky,Zubria zvernica,arborétum Mlyňany...

NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.
Naše hypotekárne centrum Vám bezplatne pomôže pri výbere pre Vás najvýhodnejšieho úveru na kúpu danej nehnuteľnosti.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 4
Úžitková plocha 257 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

BeMi realitná kancelária

Mgr. Michal Geletič

zobraziť telefón