logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Pohronská Polhora, 65 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 1502380

Lokalita: Pohronská Polhora
Ulica: Pohronska Polhora
Zastavaná plocha: 118 m2
Výmera pozemku: 871 m2
Úžitková plocha: 65 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 13.09.2019
65 m2
39 000 €

Predaj: víkendový vidiecky dom po rekonštrukcii interiéru

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

RE/MAX ponúka na predaj vidiecky domček v obci Pohronská Polhora, vhodný na víkendové, rekreačné využitie.
Jedná sa o jedno-podlažnú murovanú stavbu postavenú z kameňa v kombinácii s pálenou hlinou, nachádzajúcu sa v radovej zástavbe. Strecha sedlová, krytina plech v kombinácii so škridlou ( pôvodné). Nový komín.

Táto stavba prešla v rokoch 2013 až 2015 komplexnou rekonštrukciou interiéru . Na stavbe boli vymenené pôvodné okná za nové plastové okná ( dvoj-sklo) s ručne kovanými mrežami. Nové stierky, rozvody, elektriny, vody a odpadu, betónová podlaha , vybudované sociálne zariadenie s umývadlom, sprchovým kútom a WC. Podlahy v izbe drevená pôvodná palubovka ošetrená voskom. V dome bola vybudovaná murovaná kachľová pec s rozvodmi tepla, systémom hypocaust- centrálneho vykurovania , ktorý vyrába a cirkuluje horúci vzduch, ohrieva steny.

Dispozícia: dom pozostáva z predsiene,kuchyne, kúpeľňa so sprchou a s WC,jednej veľkej spoločenskej izby. Podlahová plocha cca 65 m2.

Dom je napojený na inžinierske siete – voda obecná, elektrika( možnosť napojenia na plyn) Kanalizácia aktuálne v realizácii, kanalizačné potrubie pripravené až v zadnej časti záhrady.
Exteriér stavby pôvodný, bez drenáže stavby. Rodinný dom je v dobrom technickom stave, udržiavaná a je možné ju ihneď užívať.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 2
Výmera pozemku 871 m2
Úžitková plocha 65 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Energetický certifikát Nemá

Kontaktné údaje

RE/MAX Slovakia

Přidalová Anna

zobraziť telefón