logo reality.sme.sk

Polyfunkčný objekt, Šamorín, 250 m², Novostavba ID: 1500403

Lokalita: Šamorín
Ulica: neuvedené
Úžitková plocha: 250 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 10.09.2019
250 m2
419 000 €

2 v 1 - ZABEHNUTÁ PIZZÉRIA S VEĽKÝM BYTOM NA PREDAJ

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám NA PREDAJ polyfunkčného domu, v ktorom je vytvorená veľkometražný byt (cca. 130 m2) a zabehnutá pizzéria centre Šamorína. V budove na prízemý sa nachádza zabehnutá pizzéria a na poschodí sa nachádza veľkometražný 3-izbový byt.

BYT
Po vstupe do bytu sa dostaneme do veľkej obývačky, ktorá je spolu s kuchyňou. Z obývačky je vchod do ostatných miestnostiach, ako dve nepriechodné spálne, kúpeľňa a WC. V celom byte na podlahe je dlažba a podlahové plynové kúrenie. Byt je zariadený, len treba baliť kufre a nasťahovať sa. Byt je vhodný aj na ubytovanie hostí.

PIZZERIA
Na prízemý sa nachádza výrobňa - obchod, kuchyňa s jedálňou, šatňami, chladiace priestory, priestormi na ukladanie rôznych materiálov, sklad, a WC. V suteréne sú ešte ďalšie miestnosti na uskladnenie tovaru. Pizzéria je už zabehnutá s viacročnou hystóriou a má veľmi dobrá povesť, treba už len pokračovať podnikanie.

BUDOVA
Budova je vo veľmi dobrom stave, vhodná na okamžité používanie, nachádza sa na pozemku s rozlohou 144 m2. Polyfunkčná budova je napojená na všetky inžinierské siete (elektrina, plyn, vodovod, kanalizácia) a pri tom samozrejmosťou je aj televízia a internerová prípojka.

OKOLIE
Šamorín leží medzi hlavným mestom Bratislava a okresným mestom Dunajská Streda. Polyfunkčný dom sa nachádza priamo centre Šamorína, kde sa nájdeme rôzne obchody, lekári, zubári, kancelárie, banky a samozrejme aj byty. Mesto ponúka mnohé zaujímavé aktivity, ako napríklad tenisové kurty, jazdecký areál, kino, cykloturistyka a rybolov. V meste je výborná občianská vybavenosť, supermarkety (Tesco, Kaufland, Lidl, Billa, Jednota), pešia zóna s rôznými obchodmi a reštauráciami, banky, služby a zmáma je aj Šamorínska zmrzlina.

Táto skvelá nehnuteľnosť môže byť Váš za 419 000 € už aj vrátane provízie a kvalitného servisu realitnej kancelárie A-W REAL

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 250 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

A-W REAL

Ádám Mazács

zobraziť telefón