logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Vrádište, 120 m², Pôvodný stav ID: 1494953

Lokalita: Vrádište
Ulica: Vrádište
Úžitková plocha: 120 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 03.09.2019
120 m2
155 000 €

Dvojgeneračný rodinný dom vo Vrádišti s veľkým pozemkom

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný rodinný dom s veľkým pozemkom. Dom sa nachádza v tichej časti obce Vrádište, iba 4 km od mesta Skalica a 3 km od mesta Holíč. Táto nehnuteľnosť je vhodná pre väčšiu rodinu, ale aj pre podnikavého človeka, ktorý chce mať bývanie aj podnikanie pod jednou strechou.
Dom bol postavený v roku 1973, má 2 kuchyne, 2 kúpelne spolu s WC a 7 obytných miestností. Je celý podpivničený. Na pozemku za domom sa nachádzajú hospodárske budovy a záhrada, ktorej ozdobou je krasne jazierko. K domu prislucha este jeden velky pozemok o rozlohe 898m2, na ktorom je studňa.
Nehnuteľnosť je možné odkúpiť aj bez vedľajšieho pozemku za cenu 135 000.

V cene je zahrnutý kompletný servis spojený s predajom nehnuteľnosti (kúpne zmluvy, návrh na vklad, úhrada poplatkov na katastrálnom úrade) a odovzdanie nehnuteľnosti s vybavením prepisu všetkých služieb ( elektrina, plyn atď.) na nových majiteľov.
Bezplatné vybavenie najvýhodnejšieho hypotekárneho úveru s možnosťou 100% financovania nehnuteľnosti aj s možnosťou vybavenia úveru na rekonštrukciu.
V prípade záujmu o kompletný servis tzn. predaj nehnuteľnosti + hypotekárny úver, ako bonus dostanete zdarma sťahovací servis.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 0 m2
Úžitková plocha 120 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

Direct Real, spol. s r.o.

Simona Holečková

zobraziť telefón