logo reality.sme.sk

Polyfunkčný objekt, Prievidza, 500 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 1491949

Lokalita: Prievidza
Zastavaná plocha: 500 m2
Celková plocha: 1400 m2
Úžitková plocha: 500 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 28.08.2019
500 m2
325 000 €

POLYFUNKČNÝ OBJEKT – sídlisko SEVER, poz. 1400 m2 , EXKLUZÍVNE Len u Nás !!

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – Objekt nachádzajúci sa na sídlisku SEVER, s bezproblémovým prístupom po miestnej komunikácii, vhodný ako výrobná prevádzka, administratívno obchodná budova vhodná na prenájom, možnosť prestavby a prístavby na ,, BYTOVÝ DOM“ vzhľadom k polohe s exkluzívnymi ,, APARTMÁNOVÝMI Bytovými jednotkami, možnosť využitia všeobecná podľa plánov a predstáv nového majiteľa. Poloha objektu v susedskej blízkosti tak bytových domov, ale aj Rodinných domov, predurčuje tento objekt na prestavbu exkluzívneho objektu na bývanie, ale s Územno plánovacej informácie mesta Prievidza možnosť aj Polyfunkčného objektu. V blízkosti kompletná občianska vybavenosť, ( školy, škôljy, obchody, reštaurácie, - Mestský Lesný Park), umocňujú atraktivitu tejto ponuky.

Popustite uzdu svojej investičnej fantázii, stav objektu, veľkosť pozemku, SUPER POLOHA, zaručujú že Vaša INVESTÍCIA nebude stratová.

V prípade záujmu o detailnejšie informácie- kontaktujte Nás  na uvedenom čísle a dohodnite si u Nás osobné stretnutie, Preto ŽE: K Nám vždy oplatí sa prísť, Investujte, Zarábajte s Reality JIST.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 500 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

JIST Reality s.r.o

Jozef Poljak

zobraziť telefón