logo reality.sme.sk

Komerčná zóna, Kostolná-Záriečie, 1561 m² ID: 1363168

Lokalita: Kostolná-Záriečie
Výmera pozemku: 1561 m2
Celková plocha: 1561 m2
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 08.02.2019
0 m2
18 €

predaj pozemku v Kostolnej- Záriečí

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na predaj pozemky uvedené na LV823 - katastrálne územie  Kostolná-Záriečie. Ide o dva susediace pozemky, celková výmera 1561m2. Rovinatý pozemok je určený pre komerčné alebo priemyselné využitie. Asfaltová prístupová cesta. Cena 18 €/m2. Pozemok kúpou voľný, dohoda o cene možná.


Pri predaji pozemku je v cene zahrnuté : zabezpečenie výpisu listu vlastníctva z Katastra nehnuteľností (prípadne fotokópiu z Katastrálnej mapy), vybavenie financovania, podrobná analýza najlepšej ponuky bánk, osobná účasť makléra pri obhliadkach nehnuteľnosti,  zabezpečenie návrhov zmlúv a dokumentov v spolupráci s Advokátskou kanceláriou, osobná účasť makléra pri podpise dokumentov a finančných operáciách, odovzdanie dokumentov do Katastra nehnuteľností a zabezpečenie Listu vlastníctva s plombou(na základe plnej moci vlastníka)asistencia pri odovzdávaní nehnuteľnosti a usmernenie pri prehlasovaní médii z predávajúceho na kupujúceho.


V prípade záujmu poskytujeme aj poradenstvo v oblasti HU a poistenia nehnuteľnosti. Spolupracujeme so všetkými bankovými a poisťovacími spoločnosťami.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 1 561 m2

Kontaktné údaje

Like Reality s.r.o.

Miroslav Filipek

zobraziť telefón