logo reality.sme.sk

Bytový dom, Šoporňa, 1100 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 1346765

Lokalita: Šoporňa
Ulica: Šaľská
Zastavaná plocha: 708 m2
Úžitková plocha: 1100 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 14.01.2019
1 100 m2
Cena na vyžiadanie

Ubytovňa Šoporňa

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na predaj ubytovňu pre turistov, robotníkov a obchodných cestujúcich... v Šoporni. Ubytovňa je po komplexnej rekonštrukcii, uzavretý parkovací dvor. Na prvom nadzemnom podlaží sa nachádzajú 2-posteľové izby a spoločné sprchy a toalety zvlášť pre mužov a ženy. Na druhom nadzemnom podlaží sú bunky, každú tvoria 2 izby (3-4 lôžkové) so spoločnou sprchou a WC. Spoločná kuchyňa a spoločenská miestnosť. Zariadené zachovalým nábytkom. Ubytovacia kapacita je cca 100 osôb.


Podlahová plocha ubytovne je cca 1100 m2 + pivničné priestory cca 570 m2. Ostatné vybavenie: internet. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka (230/400V), plynová prípojka. Na pozemku sa nachádza žumpa.Bližšie informácie vám poskytneme na kontaktoch:


 


Dušan Irsák


0905 60 50 88


dusan@wingsreality.euZabezpečujeme právne poradenstvo, vyhotovenie kúpno-predajných zmlúv, overenie podpisov - a to všetko v jednej budove.


V cene našej služby je uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností, vyhotovenie zmlúv právnikom alebo Notárom, overenie podpisov.


Pomôžeme Vám s financovaním Vami vybratej nehnuteľnosti. Sprostredkujeme Vám najvýhodnejšiu hypotéku ktorú si môžte vybrať z niekoľkých ponúk zo všetkých bánk na Slovensku.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 1 100 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Parkovanie Vyhradené parkovanie

Kontaktné údaje

WINGS reality - Ing. Jonáš Irsák

Dušan Irsák

zobraziť telefón