logo reality.sme.sk

Obchodné, Košice-Staré Mesto, 60 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 1234613

Lokalita: Košice-Staré Mesto
Ulica: Alžbetina
Úžitková plocha: 60 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 16.07.2018
60 m2
650 € mesačne

VITOREAL- na prenájom obchodné priestory na Alžbetinej ul.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na prenájom obchodné alebo kancelárske priestory na ulici Alžbetina mestká časť Košice-Staré Mesto. Priestory sa nachádzajú na frekventovanej ul. v centre mesta. Priestory sú priestranné, vypratané. Sú tam 2 priestranné miestnosti, jedna spojovacia chodba, kuchyňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom, kumbal. Zrekonštruované sú okná, talianska dlažba, drevené podlahy. K priestoru patria 2 parkovacie miesta na dvore. Vchod je  z ulice. Plocha: úžitková 60m2. Zabezpečenie alarmom. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia.Výhody: slnečný.


Fotky ktoré su pri inzeráte boli robené v prevádzke salónu krásy, ktorý bol posledný nájomca. Zvyšne fotky sú zo súčastného stavu. Vhodné na prenájom pre obchodnú prevádzku, kancelárie, sídlo firmy, kadernícky alebo masážny salón.


Cena 650,- €/m.


Možna dohoda na cene.Cena nehnuteľnosti je kompletná a uvádzana vrátane provízie pre realitnú kanceláriu. Aktuálnu výšku provízie nájdete v cenníku realitnej kancelárie. V stanovenej provízii je zahrnutý kompletný právny servis. 

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 3
Úžitková plocha 60 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

VITOREAL s.r.o.

Viktória Brozová

zobraziť telefón