logo reality.sme.sk

Iný rekreačný objekt, Veľký Meder, 300 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 1225681

Lokalita: Veľký Meder
Ulica: Poľovnícka
Úžitková plocha: 300 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 28.06.2018
300 m2
249 000 €

Predaj apartmánového domu priamo v ulici termálneho kúpaliska vo Veľkom Mederi

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na predaj rekreačný objekt a to apartmánový dom v meste Veľký Meder, Poľovnícka ulica. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. 


Apartmány  sú situované v atraktívnej časti Veľkého Medera, v blízkosti historického centra mesta a vo vzdialenosti len 500 metrov od termálneho kúpaliska na 9,37 árovom pozemku.  Vďaka veľmi dobrej polohe apartmánov iba na skok do termálnych bazénov známeho kúpaliska Thermal Corvinus Veľký Meder.

Ubytovať sa da v 9 príjemne zariadených apartmánoch + spoločenská miesnosť. Max. kapacita 36 osôb. K výbave každého apartmánu patrí spálňová časť s manželským dvojlôžkom a možnosťou jednej až dvoch prísteliek, vlastná kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou a kuchynka s jedálenským posedením. V kuchynke je Vám k dispozícii okrem kompletného kuchynského príslušenstva aj chladnička, varná kanvica, mikrovlnná rúra a elektrická dvojplatnička. Samozrejmosťou všetkých apartmánov je bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Súčasťou oploteného areálu je altánok s možnosťou vonkajšieho posedenia a grilovania, detské ihrisko s hojdačkami, šmýkačkami a trampolínou, spoloťenská miestnosť. Parkovanie priamo vo dvore ubytovania. 


Treba vidieť ! Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.


Cena 249 000 €
KONTAKT: 0908721103, email: theger@bsg.sk

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 0 m2
Úžitková plocha 300 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

Imperium RK, s. r. o.

Tamás Héger

zobraziť telefón