logo reality.sme.sk

Pre rodinné domy, Liptovské Beharovce, 500 m² ID: 1214735

Lokalita: Liptovské Beharovce
Ulica: Liptovské Beharovce
Výmera pozemku: 500 m2
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 12.06.2018
0 m2
46 €

TUREALITY ponúka POSLEDNÉ!!! 2 slnečné pozemky s panoramatickým výhľadom na Vysoké a Nízke Tatry, Liptovskú Maru, v ešte nedotknutej časti Liptova, v malebnej obci - Liptovské Behárovce.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

TUREALITY ponúka na predaj posledné 2 stavebné pozemky v tichej lokalite Liptova s čarokrásnym panoramatickým výhľadom na Vysoké Tatry, Nízke Tatry aj vodnú nádrž Liptovská Mara.

_____Pozemky sa nachádzajú v obci Liptovské Behárovce, vzdialenej len 10 km od Liptovského Mikuláša. K pozemkom je vybudovaná nespevnená cesta, ktorá bude dokončená v priebehu roku 2021, keď bude čiastočne ukončená výstavba domov. Ku všetkým pozemkom je privedená vodovodná aj elektrická prípojka. Odpad je potrebné riešiť septikom alebo ČOV.

Celá výstavba je rozdelená na 2 etapy: /viď mapka/
1.ETAPA: cena pozemkov 46€/m2
2.ETAPA: cena pozemkov 49€/m2

Noví majitelia určite ocenia výnimočnosť lokality, ktorá poskytuje tiché prostredie, bezprostrednú blízkosť Liptovskej Mary a nádhernej liptovskej prírody s množstvom cyklistických a turistických chodníkov. Liptov ponúka veľké množstvo voľno časových aktivít, v blízkosti je svetoznáme lyžiarske stredisko Jasná, aquapark Tatralandia aj aquapark Bešeňová.

Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania.

Bližšie INFO: 0905 960358, balkova@tureality.sk

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 500 m2

Kontaktné údaje

TUreality s.r.o.

Milota Balková

zobraziť telefón