logo reality.sme.sk

Kancelárske priestory, Štetinová, 196 m², tichá lokalita ID: 591

Ľutujeme, ponuka tejto nehnuteľnosti už nie je aktuálna.

Lokalita: Bratislava - Staré Mesto
Ulica: Štetinová
Úžitková plocha: 196 m2
Dátum pridania: 15.04.2019
196 m2
12,00 / mesačne

Nadštandardné kancelárie v novostavbe na PALISADOCH

Popis nehnuteľnosti

Ponuka kancelárskych priestorov na prenájom.
Polyfunkčný objekt sa nachádza v lukratívnej časti Starého Mesta v Bratislave v blízkosti dopravných uzlov zabezpečujúcich pohodlný prístup peši alebo motorovými vozidlami zo všetkých kútov Bratislavy.
Polyfunkčný objekt na štyroch nadzemných podlažiach ponúka moderné dispozične zaujímavé administratívne priestory. Dve podzemné podlažia slúžia ako podzemné garáže s vlastnými parkovacími miestami. Kancelárske priestory sú ponúkané ako dispozične samostatné open space celky s možnosťou predelenia interiérovými priečkami i na niekoľko samostatných častí tak, aby boli dostatočne zabezpečené technické a prevádzkové požiadavky budúceho nájomcu.
Na fasáde objektu je umiestnený svetelný panel s možnosťou umiestnenia loga na upútanie pozornosti všetkých vodičov prechádzajúcich ulicou Palisády. Okná v objekte v prenajatých priestoroch smerujúce do ulice je možné tiež využiť na umiestnenie tabuliek s logom.
Z bezpečnostného hľadiska má objekt niekoľko možností chráneného vjazdu a chránených vstupov.
Štandard vybavenia objektu tvoria hlavne optická prípojka, samostatné meranie spotreby elektrickej energie, samostatné meranie spotreby teplej a studenej vody, štruktúrovaná kabeláž, priemyselná televízia, elektronická zabezpečovacia signalizácia, elektronická požiarna signalizácia, hliníkové okenné a dverné konštrukcie, celosklené bezrámové vnútorné dvere z kaleného skla, veľkoplošné obklady a dlažby, kuchynky, 40 parkovacích miest v objekte. Všetky kancelárske priestory a samozrejme všetky serverovňa sú plne klimatizované. Na oknách kancelárií (okná sú otváravo–sklopné) sú použité špeciálne
Pri vchode na prízemí je miestnosť strážnej služby s dvadsaťštyrihodinovou prevádzkou, nakoľko vstup osôb do objektu je chránený. Priestor na každom podlaží je dispozične riešený pre potreby jednej spoločnosti so vstupnými bezpečnostnými protipožiarnymi dverami. Každý priestor má svoju vlastnú samostatnú zabezpečovaciu signalizáciu ovládanú prostredníctvom elektronických kľúčov. Elektronický kľúč slúži na pohyb každého zamestnanca v objekte a zabezpečuje prístup iba do tých priestorov, do ktorých má konkrétny zamestnanec povolený prístup.
V súčasnosti je možné ponúknuť prenájom nasledovných priestorov:
Alternatíva a) : open space priestor + príslušenstvo (WC, kuchynka, serverovňa): 397,42 m2 príp. samostatná kancelária 37,58 m2
Alternatíva b) : open space priestor – predný priestor z ulice 196,52 m2 + príslušenstvo (WC, kuchynka, serverovna): 15,16 m2, príp. samostatná kancelária 37,58 m2.
Alterantíva c) samostatná kancelária 37,58 m2
3. Nadzemné podlažie: open space priestor + príslušenstvo (WC, kuchynka, serverovňa): 412,00 m2
Cena za prenájom kancelárskych priestorov je d o h o d o u v závislosti dĺžky nájmu. O výške nájmu je možné vždy rokovať! Pre rokovanie o cene zasielame návrh ceny (ponuku) na prenájom nebytových priestorov v objekte na Štetinovej ulici č. 4 v Bratislave nasledovne:
Návrh nájomného :
Na dobu viac ako 60 mesiacov : od 10,00 €/m2/mesiac (bez DPH) nižšie
na dobu do 60 mesiacov : do 11,00 €/m2/mesiac (bez DPH)
na dobu do 36 mesiacov : do 12,00 €/m2/mesiac (bez DPH)

Preddavky na služby:
3,50 €/m2/mesiac (bez DPH) – v uvedenej cene sú zahrnuté preddavky aj na vlastnú spotrebu elektrickej energie, strážnu službu a všetky náklady spojené s nájmom v objekte (kúrenie, klimatizácia, vodné, stočné, odvoz odpadu, upratovanie spoločných priestorov a pod.). Elektrická energia vrátane energie na klimatizáciu a spotreba vody v prenajatých kancelárskych priestoroch sa účtujú na základe samostatných meračov podľa skutočnej spotreby energie a skutočnej spotreby teplej a studenej vody.
Výška preddavkov na služby môže byť znížená podľa skutočnej spotreby po prvom roku nájmu (najmä v závislosti od spotreby vlastnej elektrickej energie).
Poznámka: Prenajímateľ nájomcom neúčtuje podiel na spoločných priestoroch ani žiadne „hluché“ náklady ktoré by zvyšovali náklady spojené s nájmom.
Parkovanie:
Parkovacie státia v podzemnej garáží: 165,97 €/1 parkovacie státie/ mesiac (bez DPH)
(cena zahŕňa všetky náklady a služby spojené s parkovaním osobného vozidla)
Parkovanie v uzatvorenom dvore: 116,18 €/1 parkovacie státie/ mesiac (bez DPH)
(cena zahŕňa všetky náklady a služby spojené s parkovaním osobného vozidla)

VYHRADENÉ parkovacie miesto vo dvore pre návštevy nájomcu: 3,75 €/1 parkovacie státie/ 1 pracovný deň (bez DPH) - cena zahŕňa všetky náklady a služby spojené s parkovaním osobného vozidla.
Majtel hradi proviziu 1 mesacne najomne bez energii.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet obytných miestností: 9999
Pivnica: Alternatíva b) : open space priestor – predný priestor z ulice 196,52 m2 + príslušenstvo (WC, kuchynka, serverovna): 15,16 m2, príp. samostatná kancelária 37,58 m2 m2
Bezbariérový prístup:
Kaucia: Fixná čiastka
Tichá lokalita:
Jaroslav Dolnak

Jaroslav Dolnak

zobraziť telefón