logo reality.sme.sk

Dávame do pozornosti

Mohlo by vás zaujímať

Nová berlínska vláda chce v Hlavnom meste budúcnosti postaviť 200 000 bytov

Sľuby o výstavbe tisícok bytov zaberajú na voličov v mnohých krajinách. Kým niekde ostávajú len prázdnymi rečami, inde sa postupne menia na realitu. O to sa chce pokúsiť aj nová krajinská vláda v Berlíne.

Priemerná cena bytov a domov v Prahe sa drží nad 100 000 Kč za m²

Za 1 m² bytu alebo domu v Prahe sa platí viac ako 100 000 Kč už nejaký čas. Inak tomu nebolo ani v 3. štvrťroku 2021. Priemerná cena miestnych bytov a domov za m² sa ďalej držala na šesťcifernej úrovni. Navyše, v porovnaní s predošlým obdobím opäť vzrástla.

Realizačné ceny bytov a domov zaznamenali v 3. štvrťroku ďalší rast

Bývanie na Slovensku je stále drahšie. Trend zdražovania bytov a domov pokračoval aj v 3. štvrťroku. Potvrdzujú to aj najnovšie čísla poukazujúce na vývoj realizačných cien nehnuteľností na bývanie v období od júla do septembra tohto roka.

Úvery zo ŠFRB majú byť od januára dostupnejšie

Minulý týždeň priniesol ďalšie legislatívne zmeny, ktoré sa dotknú mnohých Slovákov. Jednou z nich bolo schválenie zákona o Štátnom fonde rozvoja bývania. V rámci jeho úpravy bolo schválených niekoľko zmien, ktoré majú zvýšiť dostupnosť úverov z tohto fondu.

Najväčšia fontána v Bratislave prejde rekonštrukciou

Obnova verejných priestranstiev v Bratislave pokračuje realizáciou ďalších projektov.  Postupná modernizácia neobíde ani Námestie slobody, ktoré podstúpi rozsiahlu obnovu. Tá už začala prvou fázou revitalizácie, v rámci ktorej bude obnovená najväčšia fontána v hlavnom meste.

V Malackách pribudne nová multifunkčná športová hala

Šport na Záhorí dostane čoskoro nový impulz. V Malackách sa totiž rozbehla realizácia novej športovej haly. Tá síce nebude najväčšou v regióne, no jej vybavenie, prevedenie a multifunkčné využitie z nej urobí jednu z najlepších a najkrajších arén v kraji.

Najnovšie inzeráty

Rodinný dom

Rodinný dom Miloslavov

Rozloha:126 m2

Cena: 350 000 €

4 izbový byt

4 izbový byt Košice-Sídlisko Ťahanovce

Rozloha:80 m2

Cena: 187 000 €

3 izbový byt

3 izbový byt Komárno

Rozloha:72 m2

Cena: 70 000 €

3 izbový byt

3 izbový byt Komárno

Rozloha:72 m2

Cena: 68 000 €

skladovacie

skladovacie Chotín

Rozloha:287 m2

Cena: 82 000 €

2 izbový byt

2 izbový byt Komárno

Rozloha:58 m2

Cena: 57 000 €

Trocha z našich štatistík

Počet Ponúk 49 601

Počet R. kancelárií 1 551