logo reality.sme.sk

Dávame do pozornosti

Mohlo by vás zaujímať

Auckland sa stal najviac obývateľným mestom na svete

Novozélandské mestá sú známe vysokou životnou úrovňou, ktorá ich v rebríčku najviac obývateľných miest sveta opakovane radí na popredné priečky. Na vedúcu pozíciu však v posledných rokoch nemali nárok. Aucklandu sa to ale podarilo zmeniť.

Bytový dom v Londýne zdobí unikátny strešný bazén

Včera sme predstavili projekt najhlbšieho krytého bazéna na svete, dnes sa pozrieme na unikátny strešný bazén, aký sa bežne nevidí. Domovom tohto projektu je takisto Veľká Británia, konkrétne jedna z londýnskych rezidenčných štvrtí.

Vo Veľkej Británii vybudujú najhlbší krytý bazén na svete

Nie je to až tak dávno, čo sa v poľskom meste Mszczonów neďaleko Varšavy dokončila realizácia najhlbšieho krytého bazéna na svete. Ten si však svoje celosvetové prvenstvo neužije dlho. V britskom Cornwalle už pripravujú výstavbu bazéna s ešte hlbším dnom.

Aprílová stavebná produkcia zaznamenala medziročný rast

Na zvýšenie objemu stavebnej produkcie sme si museli zopár mesiacov počkať. Napriek aprílovému medziročnému nárastu však zatiaľ nie je veľa dôvodov na radosť. Stavebný sektor v SR totiž stále nie je v kondícii, v akej bol pred vypuknutím koronakrízy.

Praktické tipy, ktoré vám uľahčia rekonštrukciu domu

Rekonštrukcia domu je zložitý proces, ktorý vás často stojí nielen čas a peniaze, ale tiež veľa nervov. Prečítajte si praktické tipy a naplánujte si stavebnú premenu svojho domova tak, aby ste ju zvládli v kľude, bez stresu a nepríjemných prekvapení.

Rímske Koloseum čaká rekonštrukcia, oživí ho nová vysúvateľná podlaha

Taliansku neostalo veľa pamiatok, ktoré sú reálnou ukážkou života gladiátorov. Rímske Koloseum tak patrí medzi vzácne stavby, ktoré do krajiny lákajú milióny návštevníkov.  Ich počet by sa mal po realizácii čiastočnej rekonštrukcie tohto diela ešte zvýšiť.

Najnovšie inzeráty

3 izbový byt

3 izbový byt Trnava

Rozloha:66.71 m2

Cena: 130 000 €

3 izbový byt

3 izbový byt Nitra

Rozloha:60 m2

Cena: 119 900 €

trvalý trávnatý porast

trvalý trávnatý porast Vysoká pri Morave

Cena: 1 €

Rodinný dom

Rodinný dom Nitra

Rozloha:1450 m2

Cena: 199 900 €

výrobné

výrobné Nitra

Rozloha:1002 m2

Cena: 3 100 € / mesačne

Rodinný dom

Rodinný dom Zbehy

Rozloha:1 m2

Cena: 53 000 €

Trocha z našich štatistík

Počet Ponúk 55 508

Počet R. kancelárií 1 577