logo reality.sme.sk

Dávame do pozornosti

Mohlo by vás zaujímať

Najvyššia rezidenčná budova v San Franciscu sa prepadá

Nad mestom presláveným kultúrou hippies a majestátnym mostom Golden Gate sa týči viacero výškových stavieb. Jednou z nich je aj Millennium Tower. Jedná sa o najvyššiu rezidenčnú budovu v meste, ktorej výška sa však postupne znižuje.

Prešovský samosprávny kraj vyčlenil na investície do ciest a mostov 6 mil. €

Investície do rozvoja infraštruktúry si v roku 2022 vyžiadajú ďalšie milióny eur. Časť z nich bude preinvestovaná v Prešovskom samosprávnom kraji. Jeho vedenie schválilo ešte pred koncom minulého roka investičný plán, v rámci ktorého sa v prvej etape jeho realizácie investuje do ciest a mostov 6 mil. €.

V ČR vlani výrazne vzrástol počet fotovoltaických elektrární

Solárna energia naďalej zaznamenáva obrovský boom. Jednou z krajín, kde narastá počet fotovoltaických elektrární raketovým tempom, je aj Česká republika. V tej sa vlani výrazne zvýšil počet výrobní elektriny, ktoré vsádzajú práve na solárnu energiu.

Pred 5 rokmi bola v Hamburgu otvorená Labská filharmónia

11. január 2017, Hamburg, Nemecko. Po niekoľkoročnej realizácii sa v štvrti HafenCity slávnostne otvára Labská filharmónia. Tá je už 5 rokov jednou z najkrajších budov, aké boli v Nemecku v priebehu predošlých 2 dekád postavené.

V Indii sa v priebehu roka dokončí nová budova parlamentu

CNN ju zaradila medzi najočakávanejšie projekty tohto roka. Napriek tomu je terčom obrovskej kritiky, ktorá má viacero dôvodov. Indická vláda však projekt novej budovy parlamentu obhajuje a pomaly sa začína pripravovať na ukončenie výstavby.

Úrokové sadzby českých hypoték sa blížia k 5 %

Zdražovanie českých hypoúverov nie je žiadnou novinkou. K zvýšeniu úrokov pristúpili v posledných mesiacoch viaceré banky. Najnižšie dostupné sadzby v niektorých z nich sú už len krok od prekonania 5 % hranice.

Najnovšie inzeráty

Rodinná vila

Rodinná vila Senec

Rozloha:426 m2

Cena: 48 000 €

3 izbový byt

3 izbový byt Nové Zámky

Rozloha:67 m2

Cena: 500 € / mesačne

2 izbový byt

2 izbový byt Michalovce

Rozloha:52 m2

Cena: 550 € / mesačne

Štúrovo

Rozloha:5017 m2

Cena: 48 000 €

Staré Hory

Rozloha:764 m2

Cena: 77 000 €

1 izbový byt

1 izbový byt Bratislava-Nové Mesto

Rozloha:39 m2

Cena: 135 000 €

Trocha z našich štatistík

Počet Ponúk 46 216

Počet R. kancelárií 1 527