logo reality.sme.sk

Dávame do pozornosti

Mohlo by vás zaujímať

Pri prenájme bytu nezabudnite zariadiť aj detskú izbu

Ak ste sa rozhodli prenajať zariadený viac izbový byt, nezabudnite aspoň základne vybaviť detskú izbu. Takto vybavená izba môžu slúžiť aj ako hosťovská, prípadne ako útočisko pre tretiu osobu, ktorá finančne môže vašich nájomníkom. Aký nábytok nábytok a doplnky by nemali chýbať v detskej izbe?

Ibiza núka zdravotníkom bojujúcim s koronavírusom dovolenku s ubytovaním zdarma

Pre mnohých európskych zdravotníkov boli uplynulé týždne poriadne hektické. Relax na pláži im tak určite príde vhod. Tento rok si ho zrejme ešte veľmi neužijú, no v tom budúcom sa im rysujú celkom pekné prázdniny. Ibiza im totiž ponúka možnosť stráviť týždeň pri mori takmer zadarmo.

Na toto si dajte pozor, keď budete poisťovať váš dom a domácnosť

Poistenie vášho vlastného majetku sa neoplatí brať na ľahkú váhu. Poškodená strecha pri búrke, vyvalené garážové dvere či vytopenie susedov sú len zlomkom zo škôd a nepríjemností, ktoré kryje kvalitné poistenie domu a domácnosti.

Ceny bývania v EÚ v 1. kvartáli vzrástli o vyše 5 %

Eurostat už tradične zverejňuje štatistiky za jednotlivé kvartály s oneskorením. Napriek tomu prináša cenné informácie, ktoré vytvárajú obraz o dianí v Európskej únii. Platí to aj v prípade štatistík zameraných na ceny bývania.

V Bratislave štartuje rekonštrukcia Slavína

Najväčší vojnový pamätník v strednej Európe sa dočkal. Mesto Bratislava spúšťa prvé rekonštrukčné práce, ktoré majú jednému zo symbolov mesta priniesť vynovenú vizáž.

Stavebná produkcia v SR hlási ďalší medziročný prepad

Koronakríza otriasala domácim stavebníctvom aj v máji. Vyplýva to z najnovších čísel ŠÚ SR hodnotiacich vývoj stavebnej produkcie. Tá zaznamenala ďalší medziročný pád aj v piatom tohtoročnom mesiaci. V porovnaní s aprílom to však vyzerá o niečo lepšie.

Najnovšie inzeráty

3 izbový byt

3 izbový byt Komárno

Rozloha:71 m2

Cena: 59 900 €

2 izbový byt

2 izbový byt Trenčín

Rozloha:60.83 m2

Cena: 97 790 €

2 izbový byt

2 izbový byt Komárno

Rozloha:51 m2

Cena: 48 900 €

2 izbový byt

2 izbový byt Komárno

Rozloha:50 m2

Cena: 46 900 €

Rodinný dom

Rodinný dom Modrý Kameň

Rozloha:150 m2

Cena: 85 000 €

chalupa

chalupa Píla

Rozloha:90 m2

Cena: 34 999 €

Trocha z našich štatistík

Počet Ponúk 24 844

Počet R. kancelárií 471